Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez nagy bűn? (Kérdésed túl...

Ez nagy bűn? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nagy bűn hogyha egy "szaporító"tól vettem egy Német Juhászt?A kutyák szerették a szaporítót,jól vannak etetve,oltva és gondozva.Féregtelenítve is vannak a kicsik és a szülők.Ha nagy bűn akkor miért?
2011. júl. 31. 11:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Hát az! Mert így a szaporítót arra ösztökéled hogy minél többet fialtassa kutyáját mert van rá kereslet!
2011. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem fialtat egyfolytába.Ismerem, itt lakik a közelben.Előjegyeztetve fialtat.Most is 2,5 évet kellet várni, mert kis viéki városban lakunk,és csak akkor fialtat ha legalább 6 előjegyzés van.Mert csak 6-7 szokott születni,és csak 6-ot hagy meg.Kutyái szűretve dp. ellen,és tk-k,csak a kicsiknek nem vált törzskönyvet,de előjegyzésnél kérdezi hogy kell-e törzskönyv.Most is 6 kicsi lett,és csak 2-nél kértek törzskönyvet,és ki is kérte.
2011. júl. 31. 11:56
 3/29 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk attól függ! van hirdetés amit ide meg lehetne nézni?
2011. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

persze hogy bűn. a németjuhász állomány nagy része diszpláziás. még tenyéstőknél is előfordul. több százezerbe kerül a műtét pl. de lehet mázlid is és nem lesz beteg.

de nem kéne pénzt adni vkinek aki ugy teszi össze a kutyákat h nincsenek meg a szűrései. az állatorvos nahgyon drága (ugye ezért nem viszi őket), és a beteg kölyök nagyon sokba fog kerülni a leendő gazdinak.

2011. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem bűn!! Azt hittem ilyan szaporítóról van szó aki kis ketrecben tartjaa kutyáját meg ilyenek! nekem az a szaporító!!!
2011. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

"6-7 szokott születni és csak hatot hagy meg"


Na erre inkább nem mondok semmit. Ilyen embertől akkor sem kéne kutya, ha világgyőztes állatai vannak.

2011. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Születés után is csináltatott vizsgálatot,és a szülők dp.ellen szűrve.Sőt még az anyai nagyapának is megmutatta a szűrés eredményét.Hirdetés nincs mert 3 hónapos a kutya,és 8 hetesen hoztam el,de folyamatosan hirdetett 2,5 éve, mert csak előjegyzésre fialtat,nem várja meg hogy lefialjon és utánna hirdeti.
2011. júl. 31. 12:01
 8/29 anonim ***** válasza:
Bűn?? ezt hogy érted? xd
2011. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Elaltatja őket.Nem agyonüti.Ezt azzal magyarázta hogy egyszer született neki 2002-ben(nem attól a szukától,amitől az enyém)11.Azt monda a szukája nem bírta volna tejjel,és muszály volt.Nem akarta a többi kicsit és "éheztetni",és a szukát se leroncsolni.
2011. júl. 31. 12:08
 10/29 A kérdező kommentje:
A bűnt úgy értem,hogy mindig leszólják azt, aki szaporítótól vesz kutyát,de ez nem olyan szaporító.
2011. júl. 31. 12:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!