Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli élhet panelba?

Puli élhet panelba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 18:43
 1/10 A kérdező kommentje:

Nagybáttyám elkezdett pulikat tenyészteni most lesz az első alom és mondta ha kell szivesen ad egyet ingyen bár akkor nem lesz tk meg semmi de azért fajtatiszta puli ingyen nem rossz

csak a baj az h panelba lakom hogy viseli a puli a panelt és a panel a pulit

kölyök lenne ugye tehát megnevelhetném h ide oda ne mennyen meg ilyenek de azt hallottam h a szőre lassan szárad így elég büdi bent ha mondjuk a sétánál elkapja az eső..

szerintetek merjem tartani panelba

mindent tudok neki biztosítani tehát le lenne fárasztva meg minden

2011. júl. 31. 18:43
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Elég nehéz panelban tartani, két okból.

1. A pulik nagy része nagyon ugatós.

2. Hihetetlenül nagy a mozgásigénye.

2011. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom ami nekik van kan az kb a kert egyik végéből a másikba naponta 10millioszor fut el sétánál meg körbefutja a falut vagy 20 szor:D
2011. júl. 31. 18:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek pumikat, mudikat panelban. Nagyon jól megvannak. Persze a gazdájuk is hozzértő. Magam is mudikat tartok. Ugatós az a kutya aki unatkozik és akit nem nevelnek. Az enyémek ha bent vannak meg sem mukkannak. Tehát szerintem a puli sem sokban különbözik. Ha képes vagy rendesen foglalkozni velük (fent említettek kutyaiskolába járnak stb) akkor simán élhet panelban.
2011. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem büdös, ha le van vágva a szőre, nyáron pedig kertes házban is levágatjuk, mert kényelmesebb úgy neki. Igaz, úgy nem néz ki pulinak, csomóan azt hiszik rá olyankor, hogy keverék. =D
2011. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a szülők annyira nem ugatósak max a szuka picit nemtom ez mennyire számít bele

lemozgatva le lenne abba nincs hiba

azt is hallotam h a kaki a szőrére rátapad és összeáll nem tud kakálni ez igaz? mondjuk lehet azt a komondornál olvastam

2011. júl. 31. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
a puli az egy terelőkutya!!!!!!NEM VALÓ LAKÁSBA!!!inkább valami kicsike kutyust vegyél vagy fogadj örökbe egy menhelyről! :)
2011. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De jó hogy olyanok beszélnek akiknek még az életben nem volt szerintem terelő kutyájuk. :) Pont azért jobb nekik bent mozgás mellett mert terelő kutyák. Nélkülözhetetlen nekik az ember közelsége. Egész nap a sarkadban lennének.
2011. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömnek van pulija, családi házban laknak. Van kutyabejáró, de nagyon ritkán megy ki a kertbe, ahogy írták, mindig a gazdi sarkában van a lakásban, ott alszik az ágyuk mellett.

Persze naponta 2-3 alkalommal kijárnak vele sétálni, de nincs olyan hatalmas mozgásigénye.

A szőre csodálatos, gyönyörű, földig érő rasztái vannak, évente 1-2 alkalommal megfürdetik, de pont a minap szippantottam a szőrébe, és nem volt egyáltalán büdi.

2011. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ez jóhír köszi

azt tudom hogy mindig a sarkamban van mert ami ott van mamáméknál az ha ott vagyok minenhova jön utánam pedig nem én vagyok a gazdija

2011. júl. 31. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!