Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyusomnak?

Mi lehet a baja a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Tegnap ment a hasa, ma reggel mikor felkeltünk olyan kis piros lé volt a parkettán (mint ha hányás lenne), itt van az ölemben és reszket, de van, hogy csak időnként "kirázza a hideg" utána pedig semmi. Az orra kicsit hidegnek tűnik, enyhén nedves. Csillogós a szeme és olyan mintha könnyes lenne. Mondjuk a szeme már első naptól ilyen, és csipája is sok van. (11 hetes törpe pincser kan)
2011. aug. 1. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el állatorvoshoz!Aztán ő megmondja mi a baja .(Sürgösen vidd el szegényt)
2011. aug. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is azt javaslom, amit az első.

Kismillió baja lehet.

Biztos lesz majd aki írja, hogy ezt, meg azt ad neki. NEM ne adj neki semmi, csakis azt, amit majd az orvos javasol!


23N

2011. aug. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ill.: adj
2011. aug. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek, induljatok az orvoshoz, pláne hogy pirosat hányt! Mit kapott enni, hogy piros?

Bármi baja lehet, lehet hogy csak egy gyomorrontás, de az is lehet hogy begyulladt a bele, ha reszket.

Az én kutyáimnak forró az orruk, ha lázasak, de azért tényleg doki!!!

2011. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bélgyulladása lehet.Attól folyékony a széklete.
2011. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!