Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyat ajanlotok nekem?

Milyen kutyat ajanlotok nekem?

Figyelt kérdés

14 eves fiu vagyok es kertes hazban lakunk.Sok helye lenne a kutyusnak es az udvar vegen patak is van ahol hancurozhat.

Nagytestu kutyat szeretnek,orzo-vedot

Tudom,hogy felelosseggel jar.Tenyesztotol vennenk,az etetessel nem lenne gond,es 3 kor erek haza legkesobb a sulibol kb 5 utan szabad vagyok egeszen estig tehat foglalkozni is tudnek a kutyussal.Mar volt egy nemetjuhaszunk, vele is sokat foglalkoztam a zutobbi par evben,de a gond az ,hogy az a kutya elmeletileg az enyem,nekem vettek kicsi koromban,de mivbel apum volt az 'eros kez" a csaladban es en nem is foglalkoztam vele ezert a kutya ot fogadta el falkavezernek!(kisebb koromban meg nem voltam hozza eleg erett stb.)Most en szeretnek a kutya egyetlen gazdija lenni(egyemberes kutyakra gondoltam),mellette a csaladdal is jol ki kene jojjon!

Bocsi a regenyert,helyesirasert!Valaszokat elore koszonom!


2011. aug. 1. 10:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

vizsla,berni pásztor,golden retviever,labrador.

ezek közül szerintem bármelyik jó lenne neked!

2011. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
ezek egyemberes kutyak es orzo-vedok ??xD
2011. aug. 1. 10:12
 3/32 anonim ***** válasza:
Ha egy energikus kutyát szeretnél Dán dog, német dog, ezek gyönyörű, és hatalmas kutyák szerintem
2011. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy Újfundlandi vagy egy Landseer ??
2011. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
az előző voltam, vagy esetleg rotweiller, Cane Corso
2011. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
berni pásztort és a moszkvai őrkutya :)
2011. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

A felsorolta egyike sem őrző-védő.


Német juhászkutya vagy belga juhászkutya bármelyik típusa. Ezek viszonylag kezelhető kutyák.


Kicsit makacsabb, de még neked való fajták: doberman, rottweiler, boxer, esetleg bullmasztiff vagy óriás schnauzer még.

2011. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Mármint az elsőnek válaszoltam. A moszkvai őrkutya már igazi őrző-védő, de nagyon kemény dió.
2011. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! Na es a csehszlovak farkaskutyarol mi a velemenyetek ?
2011. aug. 1. 10:15
 10/32 anonim ***** válasza:
dehogynem örzővédő xdd a rotweiller is az meg a Cane Corso is az -.-"
2011. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!