Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire vall ez a viselkedés a...

Mire vall ez a viselkedés a kutyámtól?

Figyelt kérdés
Feljöhet az ágyra és benti kutya családi kedvenc már 17 éve (ő egy amstaff) Fekszem az ágyon és megnyal,megbök az orrával lefekszik mellém kiskifli nagy kiflibe,de ő a fenekét rakja oda a hasamhoz,nem a fejét. Mindig ezt csinálja mindenkivel. Ez utalhat vmire? Hogy a fenekét dugja oda mindig? köszi az értelmes válaszokat :)
2011. aug. 1. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a fejét fordítaná arra, nem kapna levegőt:)

Az enyém is alszik mindenféle pozitúrában, most hétvégén azzal borított ki, hogy a hátára feküdt a fejem mellett, és a hátsó lábait beletolta az arcomba:D

2011. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen persze ő is minden pózban tud aludni,de mégis fura nekem,hogy mindig a fenekét tolja oda. amikor a fejét is oda tudná és ugyan ugy kapna levegőt.
2011. aug. 1. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:

17éves?? de jól tartja magát :)

egyébként nekem is staffim van , de az enyém még csak pár hetes, és ő is a fenekét dugja a hasamhoz. szerintem azért, mert a kutyák ugye összegubózva szeretnek aludni leginkább, de ha az orra lenne a hasamnál , takarónál , akkor nehezen kapna levegőt

2011. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat,én azt hittem ez valami "falkán" belüli dolog,de még nem volt belőle baj. Kivánok neked és a kutyudnak sok egészséget és szép kort!! :)
2011. aug. 1. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen , viszont ! :)
2011. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!