Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 3-4 hónapos border collie...

Egy 3-4 hónapos border collie hány kg?

Figyelt kérdés
Az ismerősöm most hozott el egy kutyát és szerintem kicsit kövér. Azt mondja 10kg de ez szerintem kicsit sok.
2011. aug. 1. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem kövér, hanem valószínűleg nem is border.....
2011. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem az aussie kiskutyáim (ami ugye egy nehezebb/tömörebb fajta) 4 hónaposan 12 kg a szuka a kan 15kg szóval egy border kölyöknek szerintem ennél kisebbnek kellene lennie, ha végigsimítod és érezni a bordáit az jó, fiatal kutya mindig legyen inkább sovány mint kövér mert a plusz súly az ízületekre megy
2011. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy 3 vagy 4 hónapos. Ebben a korban a kutyák nagyon sokat szednek fel magukra. A legintenzívebb növekedési időszak a 3-6 hónapos kor között van.

Az én kutyám 2 hónaposan 10kg volt, 3 hónaposan 17kg, 4 hónaposan 27kg. Szóval egy pontos kor és inkább egy ilyen fajta tenyésztőjének a véleményét kéne megkérdezned. Szerintem nem olyan vészes a 10kg, ha 4 hónapos. Ha 3, akkor talán kicsi túlsúlyos.

Ahogy az előző írta, simítsd végig az oldalát. Ha érzed a bordákat, akkor nincs gond.

2011. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!