Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kanári szigeteki kutyával...

Kanári szigeteki kutyával tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan mire vagy kíváncsi?


Én kettővel élek, dolgozok. Imádnak enni, rosszalkodni, és bújni mint egy macska. Jaaah! És nagyon nyálasak. :-D

2011. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a természetükről, házőrzésökről.
2011. aug. 1. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Ők nagyon jó képességű kutyák, kiváló házőrzők. Kemény kézbe valók, mert kissé akaratosak. De ha határozott vagy akkor semmi baj nincs velük. Őrző védőzni szinte alig kellett az enyémekkel, és így is első szóra dolgozott amikor elfogása volt a telepen.

Régen nekem nj.-om volt, és sokkal több időt kellett az öv.-re fordítani.

A kanárinál inkább a fegyelmi részét kell jobban gyakorolni. Borzasztó okosak, könnyen tanulnak ( a rosszaságot is ), és a családjáért bármire képes. Tűzbe menne érted.

2011. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez nem kérdés. Hiányzik a mondatból az állítmány.
2011. aug. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
# 3/4 - nek mondanám hogy nem éppen kemény kézbe való fajta mert igencsak könnyen kezelhető fajta nagyon szófogadó és tanulékony. És nem hinném hogy akaratosak nekem jelenleg kettő van nagy a szájuk félnek tőlük de nem agresszívak. Ez a fajta inkább kutyákkal szemben domináns embere ha csibészelik őket. Én 16 éves lány vagyok és póráz nélkül is simán viszem őket 2m-nél nem mennek meszebre meg minden egyes szavamat figyelik.
2012. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!