Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hobbi kategóriában fajtatiszta...

Hobbi kategóriában fajtatiszta, tk nélküli kutyával indulni?

Figyelt kérdés

Lehet? Mert most nem értem, hogy vmilyen hibával rendelkező,

de tk-s kutyák indulhatnak, plusz keverékek, vagy fajtatiszta, de nem tk-s kutyák is? Van egy uszkárom, és ő nem tk-s, meg színhibás, akkor őt most keveréknek mondanák, vagy fajtatisztának? mert elvileg csak a tk-sok azok... vagy akkor hogy van ez?


2011. aug. 1. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet tk nélküli kutyával indulni hobbi osztályban. Pontosan milyen színhibája van a kutyának?
2011. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uszkár, kölyökként teljesen aprikot, kifehéredett és krém lett az meg nem megengedett, de őt így a keverékekkel bírálnák, vagy a fajtatisztákkal?
2011. aug. 1. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem, a hobbi az egy külön kategória. Külön van nekik a fajtabírálat és a BIS is.
2011. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nevezheted hobbiba.
2011. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, de most akkor én vagyok ilyen értetlen, szóval őt fajtaként bírálnak, annak ellenére hogy nincs tk-ja, ugye? :D
2011. aug. 2. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!