Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székesfehérvárom milyen kutya...

Székesfehérvárom milyen kutya iskolák vannak? ÉS ha van akkor hol? MEnnyibe kerülnek? VIzslával lehet örző védőzni? Ott mit csinálnak a kutyával? Ezen a problémán segít a kutya iskola? Segítenek a falkavezérrég átvételében?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos vizslám nagyon a fejemre nőtt de anyám nem hajlandó nevelni ezért megkértem arra hogy legalább kutya iskolába hadd vihessem el és arra is rávettem hogy olvasson ilyen témában könyveket. Most már mindenre rávettem hogy céltudatosan neveljük a kutyát de sajnos még mindig tojik ránk ezért a kutya iskola mellett dötöttünk
2011. aug. 1. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Vizslával nem érdemes őrző-védő tanfolyamra menni.

Google a barátod:

[link]

[link]

2011. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vizslával nem lehet őrző-védőz ni. Ha ez volta acélod akkor nem a legjobb kutyafajtát választottad hozzá. A vizsla mivel vadászkutya nekem is vizslám van szok mozgás kell neki ha nem kapja meg akkor előfordulhat az hogy gyakaran a gazdája fejére nő. Én az enyémmel legalább egy héten háromszor 2-3 órát intenzíven mozgatom így kellő képpen kifárad és nincs vele semmi gond.
2011. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nem konkrétan kutyaiskola hanem agility, de letudod mozgatni így az ebet és az edző szívesen segít nevelni is.

2011. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó akkor mosta azt mondjátok meg mennyibe kerül a kutya iskola
2011. aug. 12. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el és kérdezd meg.
2011. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Koronánál 500 vagy 750 egy alkalom asszem.

Ha jól tudom az Alba Dog Centernél heti 2x van , hétvégén de ha esik az eső akkor nem... és így a 8 alkalom(ha a legtöbbet nézzük, de persze ha esik az eső akkor kevesebb.) 12000 ft .

Dog Pluszt nem tudom.

2011. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Alpha-Vet állatkórház mellett van egy nagyon jó kutyasuli ott érdeklődj..
2011. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!