Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van egy Bordeux-i dog 1...

Nekem van egy Bordeux-i dog 1 éves kiskutyám, aki már 2 napja nem hajlandó enni, állítólag tüdőgyulladása van. Mi a teendő? Meg e marad? Mit csináljak veleh egyen?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit mondott a doki h a tüdeje között van 1 filmhártya ami meg van telve vízzel.Kapott rá szurit is, de annak 4 nap a hatóideje.
2009. ápr. 8. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem eszik akkor vidd vissza azonnal az orvoshoz!

A gyulladáscsökkentők és antibiotikumok hatóideje pár nap, de nem tudok olyan szerről aminek az egyszeri beadása gyógyítaná a tüdőgyulladást. :S


menj vissza a dokihoz.

2009. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd vissza dokihoz a kutyust!
2009. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján a kutyának mellhártyagyulladása és tüdőödémája van. Erre több mindent kellett volna kapnia, nem csak egy szurit. Vidd vissza a dokihoz, vagy legalább hívd ki.
2009. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el egy másik orvoshoz! Jól írták, hogy több gyógyszert kellett volna kapnia, nem egy injekciót. Ez komoly betegség!
2009. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!