Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a szebb,...

Szerintetek melyik a szebb, aranyosabb? A husky vagy a malamut? Milyen nevet adnátok nekeik? Fiú és lány nevek is!

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 23:16
 1/7 anonim válasza:
Husky szebb szerintem, de a malamut testesebb. Én is szeretnék majd egyet valamikor. :) Nevet nem tudok mondani :D
2011. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a malamut jobban tetszik, de soha nem tartanék egyiket sem!
2011. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 az egyben van:D szóval mind a két fajta keverék:D
2011. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekem tetszik mind a két fajta kutya... de legjobban a Husky de abból is a sötét szőrű és kék szemű!

A mi husky kutyánkat Akelának hívják!

De nekem nagyon tetszik még a Démon, Nimród, Bagira, Daffni.. több most nem jut az eszembe! :)

2011. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fekete alapon fehér kékszemü husky kan. Démon
2011. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Husky...sokkal szebb a szőre,kecsesebb,kisebb...a malamut robosztusabb,igaz szép a pofija,de a hátsója nagyon csúnya keskeny..

Anyukám huskykat tenyésztett 12évig..már mondjuk rég abbahagyta,de nekünk volt a 36.HUSKYNK magyarországonm,anno 25évvel ezelőtt:)

2011. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ő az utolsó kutyán volt,sajnos már 5éve nincs velünk.Funky:

[link]

2011. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!