Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelos kutyákat hányszor...

Panelos kutyákat hányszor viszitek le sétálni egy nap?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Yorkshire terrier kutyám van... mi naponta 2x szoktuk levinni. Reggel, és estefelé.
2011. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

3-4-szer


Van, amikor a napi beosztásunk olyan, hogy csak 3-szor 10-15 perc jut rá, van amikor egész nap kint vagyunk a természetben ( főleg hétvégente ).

Az átlag napi 1,5-2 óra 3 sétával, ebből java része szabadon, póráz nélküli játék, futás.

2 éves staffi

2011. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem panelos ugyan, de a kertbe nem pisilhet/kakilhat, ezt szépen be is tartja (egyébként szobakutya). Minimum napi 3x, ha úgy alakul ennél többször is sétálni megyünk
2011. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem tacskóm van, kétszer viszem le, de kevesebbszer nem is lehet, azt nem bírja ki.
2011. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3x minimum fél óra, de a 3 sétából egy általában hosszabb, egy órás.. kistestű szobakuty
2011. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3 "fő" séta van, ezeknek megvan a maguk ideje. Plusz ha esetleg elugrunk ide-oda, kisboltba stb., akkor is van, hogy elvisszük magunkkal. A 2 séta szerintem kevés, hiába szobakutyáról van szó... :S
2011. aug. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Napi 3x kell levinni a kutyát 1-2órára. Reggel, délben és este. Nagy melegben vigyél egy üveg vizet és egy kis tálat, hogyha megszomjazna a kutya, akkor tudj adni neki. Télen pedig ne feledkezz meg a megfelelő öltözékről, ha kistestű kutyusod van!!!Csak egy pulcsi kell neki amit 3000-6000ért beszerezhetsz.Ez nem sok hiszen csak 1x kell megvenni!
2011. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

komolyan milyen emberek vannak! napi kettő?? remélem megéred h napi kétszer engedjenek pisilni lehetőleg 12 óra különbségben.

micsoda lusta d..... . minek az ilyennek kutya?

napi háromszor, a kölyköt 5ször ( és nem vagyok otthon, napi 11 órát vagyok távol még mielőtt azzal vádolnának h deráérek...

a 2 éves tacskó lány 3szor van lent, a 9 hónapos kölyök 5ször. abból 3 csak egészségügyi séta.

reggel 6-7 ig játszunk, elmegyek dolgozni, fél 7kor lemegyünk kutyafuttatóba ahova nem trécselni hanem labdázni járunk, ott haverkodnak, futnak. majd séta. de van hogy 11ig is jó időben lent vagyunk kutyásokkal.

hétvégén több idő jut rájuk akkor biztos van egy 1,5 órás séta délután ezeken kivül.

2011. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aki arra nem veszi a fáradtságot, hogy naponta 3-4 alkalommal lemenjen vele, az mi a szarnak tart kutyát?

Nekem is yorkim van, reggel leviszem fél órára, délelőtt aki épp otthon van leviszi 10-20 percre. Aztán én délután 1-2 órára, és este, lefekvés előtt is lemegyek vele 2 percre, hogy tudjon még egyet pisilni.

Szerintem ez a minimum, amit egy kutyáért meg kell tenni.

2011. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
minimum 3!!!!A kettő tiszta kínzás!!!!
2011. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!