Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A felnőtt idegen (nagy termetű...

Rebeeka kérdése:

A felnőtt idegen (nagy termetű) kutyák bántanák a Mini Yorkimat?

Figyelt kérdés

7 hónapos a Yorkim,és a szomszédban vannak nagy termetű kutyák,és félek,hogy átugorják a kerítést(már sokszor megtörtént) és ha össze találkoznának a kutyámmal akkor bántanák,... :(

értelmes válaszokat kérnék :)


2011. aug. 2. 01:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát az igaz,de a szomszéd annál lustább... :/ és azért mégiscsak az ő munkája lenne...
2011. aug. 3. 23:26
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy miért hivatod magad Rebekának? + még yorki is:D
2011. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy fiú vagyok?:O én lány vagyok :D már ne is haragudj :DD ha innen veszed,hogy azt írtam 17/F akkor az más... nem jól csináltam vmit a múltkor.. én lány vagyok és a kutyám meg fiú. :D
2011. aug. 4. 23:36
 14/18 anonim ***** válasza:

17:07 vagyok.


Hát a mi szomszédunkból meg a kiskacsák jártak át. Többször szóltunk nekik, hogy átjönnek a kicsik mert átférnek.

Viszont azt meg nem akartuk hogy a kutyák megegyék elevenen.

Így MI tettünk oda plexiket, hogy ne jöjjenek át.


Persze nem a Ti dolgotok lenne, de ha tényleg átjön a szomszéd kutya hozzátok, és élve szét tépik a kiskutyát?

Szerintem ne várjátok meg....

2011. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igazad van. Köszönöm az értelmes választ! :)
2011. aug. 8. 21:54
 16/18 anonim ***** válasza:
És miért tépné szét élve???
2011. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Gondolom falu helyen nem nagyon vannak szocializálva a kutyák. Ha kiszabadulnak a megszokott területükről akkor is lehetséges, hogy a védő ösztön munkálkodik.

Ráadásul nem egy kutya járkál át. Azok a kutyák egy falkát képeznek. Ha abból csak egy kutyának nem szimpi a yorki, és neki támad, akkor az összes falka tagja rá fog támadni a yorkira.

Ezért élve tépnék szét.......


Kereszt anyumék szomszédjába sajnos ez megtörtént. Csak ott a két nagy testű kutya is meg a yorki is saját kutya volt mind. Egyszer csak valamiért az egyik nagy kutya rámorgott a kicsire ( együtt voltak tartva ), és azonnal neki esett a másik. Pár perc alatt szétkapták. Nem tudtak a gazdák segíteni.....

2011. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jajj! ez borzasztó :S
2011. aug. 9. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!