Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak az ausztrál...

Milyen nevet adjak az ausztrál juhászomnak? Tricolor szuka

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Pico Jazz Hope :) ennyi jutott hirtelen eszembe :)
2011. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ausszy(ejtsd:ousszi)

Kimba

Zora

Lucy

Vitany

2011. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem nagyon tetszenek az ilyesfajta nevek, mint Mandula, Mogyoró (Mogyi), Mazsola (Mazsi), Dió.. :) Szerintem aranyos, ha valamilyen finom kis rágcsálnivaló a neve.
2011. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2.hozzászóló szerintem mivel a fajta rövidítése aussi ezért nem érdemes azt adni neki..:)
2011. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Blue igen azért gondoltam mert nekem az külön tetszik:)
2011. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézz rá és úgy találd ki.. Mi illik hozzá. Én amikor megvettem az aussiemat nagyon más nevet akartam adni neki de mikor ránéztem pont úgy festett mint azok a régi Moncsicsi játékok :) olyan volt az arca. Így len Monchy.:)

De még soha nem volt olyan, hogy az előre kitalált nevet adtam volna...ránéztem és akkor döntöttem :)

2011. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vivi jaa értem :)
2011. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
=)
2011. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Linkelj be képet róla! a Mi első kutyánk ausztrál pásztor keverék, ő Milu. (Kamilla) A második kutyánk, mikor hozzánk került, több napig kiskutyának hívtuk, mert nem jutott eszünkbe semmi. Aztán hirtelen jött a Léna név. Ő pedig tigriscsíkos stafford keverék.
2011. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szertetnék egyszer egy aussie-t, és már tudom is a nevét: Dollnak fogják hívni. Tudom érdekesen hangzik, de én tudom, hogy mit jelent (mármint persze a szó jelentésén kívül).
2011. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!