Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek össze lehet...

Szerintetek össze lehet szoktatni egy 6 kilós kutyát és egy nyuszit?

Figyelt kérdés
Vagy véres vége lenne?
2011. aug. 2. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, össze lehet szoktatni. Ha a kutyád jól nevelt, el kell fogadni a nyuszit családtagnak. Az én nyulaim imádják a kutyámat, mindenhova követik. A kutya eleinte nyalogatta őket, izgalomba jött, de mára már elfogadta őket, teljesen közömbös.
2011. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen, ha a kutyád jól meg van nevelve, ha nincs, akkor nem tenném tűzbe a kezem.


nekem az 50 kilós kutyám bandázik a nyuszival. A kutya tudja, hogy én vagyok a főnök, és ha én elfogadom az új jövevény, akkor neki is el kell.

2011. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A mi kutyánk több, mint 6 kg. Az egész hátsó udvar az övé, de beszökött oda egy nyúl a szomszédból kb. 2 hete, azóta ott van, elvannak a kutyánkkal egymás mellett, maguktól összeszoktak!
2011. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de jó :-)
2011. aug. 2. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj de édes vagy :DD

Én egy 35 kg-os kutyut szoktattam össze egy törpenyuszival:DD

Szóval ha olyan a kutyus akkor oké.

2011. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, tudom hogy a 6kg nem túl sok, de elfelejtettem odaírni, hogy KOTORÉKEB fajta :-S így milyenek az esélyek?? eddig csak megszagoltattam vele a kezemből, de a kutya kirohant és visszafele leskelődött... :-S ennyi.. meg a ketrecet megszagolta
2011. aug. 9. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem labradorom van. Jól kijönnek, néha megkergeti a nyuszit de vigyáz nehogy rá lépjen.

Nem rég fogadtam örökbe egy németjuhász-roti keveréket (7 hós.). Na vele voltak gondok de már ő is tudja, hogy nem szabad megkergetni.

Kotorékebnél benne van a vérében,de ha jól nevet kutyus akkor nem lesz semmi baj. De ha ki van engedve a kutya területére (nálunk az udvar) akkor a nyuszit ne hagyd egyedül. Mert véletlenül is ráléphet. Nálunk mondjuk inkább a nyuszi támad.

2011. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a kilótól függ, hanem a kutyától és a nyúltól. Nálunk összesen 60 kiló kutyával lakott együtt a nyúl, semmi gond nem volt, de az ötkilós vendég terriert azért inkább elzártuk eleinte. Szóval ha ügyes vagy, meg nem elborult agyú vadászkutyád van, akkor semmi gond nem lesz.
2011. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kotorékebről, terrierről, vadászkutyáról van szó, akkor nem valószínű, hogy össze tudod szoktatni őket.
2012. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!