Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Kishu kutyának mennyi...

Egy Kishu kutyának mennyi lehet az átlag ára?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak tippelek, de elég ritka fajta, én mindenképpen 150 ezer fölé saccolnám!
2011. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

150 ezer??? Hahaha :o))

Magyarországon elérhetetlen. Egy shiba ára 1500 euró környékén van + utaztatás. Hasonlóval simán számolhatsz....

Egyébiránt találkoztál már ilyen kutyával, tisztában vagy a jellemével, vagy csak tetszik külsőre?

2011. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát, drága, Mo-n kennel sincs: ha tudsz angolul-németül, érdeklődj ennél a kennelnél:

[link]

2011. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! 2.: még nem most akarom, de igen, tisztába vagyok vele. azért is tetszik mert sokoldalú kutya és hűséges, ha lenne akkor is nagy mozgástere lenne
2011. aug. 2. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok Magyarországon kapható kutya sokoldalú és hűséges,sőt menhelyen is találhatsz hasonló keveréket ingyen.

Ez a "fajta"egy divatkorcs,nincs értelme érte pénzt kiadni.Egy hasonló küllemű menhelyi keveréket is mondhatsz annak,úgysem ismeri senki ezt a "fajtát".

2011. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: Szerintem meg nem divat kutya :D nem látsz minden sarkon ilyet. Amerikai vagy japán akitát oké. De ha ő pont tenyésztésre vagy kiállításra akarja? Hm?


Amúgy én is ilyen 1000 eurós vagy afeletti árra saccolok :/

2012. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!