Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tarthatok Golden Retriever-t...

Tarthatok Golden Retriever-t társasháznál?

Figyelt kérdés

Lakásban nem akarom tartani, mert másodikról nem jó éjszaka levinni, ha rá jön valami, meg macskám is van, aki nem egy mézes-mázos tulajdonságú... és persze nem érezné jól magát ennyire bezárva.

A ház egyik oldalán van egy nagy udvar, ahol el is engedhetem néha, mögötte pedig mindenkinek egy kert, kicsi lomos házzal, amit ki lehet alakítani egy kutyának megfelelő hellyé. Eddig minden rendben... csak itt vannak a többi lakók 4-5 évesekkel. Jó lenne, ha nem adnának neki enni, stb (bár ezt tudom velük közölni), de vhogy mégis ismerje őket a kutya, hogy ne legyenek idegenek számára. Mit gondolnak/gondoltok, ajánlanak/ajánlotok?

Előre is köszönöm :)


2011. aug. 2. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

ismertesd meg a kutyát velük golden retriver nem ugató fajta ha jól tudom de szerintem tartható

ha már találkoztam 1-2szer akko már a kutya nem fogg szerintem elenséges lenni velük meg stb stb

2011. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Felejtsd el!! Ilyen körülmények között minek akarnál te kutyát? A golden pont olyan kutya aki nagyon családcentrikus. Neki szüksége van arra h a családjával legyen.. nem egy kennelben tartható kutya.

A szavaidból úgy vettem ki h ez lenne a kutya élettere, itt lenne naphosszat. És éppen ezért nem értem, h MIÉRT???

2011. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden nap a kutyámmal lennék, vinném sétálni, sokat foglalkoznék vele. Nem arról van szó, hogy bezárom és legyen magának. Azt csak azért írtam, mert normális helyen lenne, egy füves kertben egy remek búvóhellyel, fával, mindennel. Vidéken lakom és vihetem a Tisza v Bodrog partra, mindenhova. A legnagyobb gondom csak a többi lakó.
2011. aug. 2. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tartanám ott. Közös lónak túrós a háta.... és ha még nem is közös, de közös területen lenne a kutya. De te tudod.
2011. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A golden mindne probléma nélkül elvan lakásban, cicákat általában nem bántják, hamar összebarátkozna a macsekkal. Én sem tartanám a közös udvarban a kutyát.
2011. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!