Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavát vagy Yorkit válasszak?

Csivavát vagy Yorkit válasszak?

Figyelt kérdés
Ne írjatok bunkó választ és lécci linket se küldjetek
2011. aug. 2. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
inkább a yorki. de nagyon figyelj az ápolására,ez a fajta akkor nagyon aranyos ha mindig tiszta és ápolt a bundája. és én ivartalanított szukát vennék
2011. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
55%
Nekem wan mind a ketto es szerintem a csivava sokkal helyesebb,legkisebb meretben es hosszabb szorrel :)
2011. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Hát ha neked két ilyen "szobaszőnyeg cirkáló" patkánynál is kisebb méretű kutya kell, hát istenem neked ez tetszik.


Inkább a yorkit, a csivava az túl plázarib@ncos.

2011. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
a yorki inkább kutya mint a csivava. a csivava olyan mint egy sovány cica,és elég kényes is-már ami az egészségét illeti. ráadásul a yorki nagyon játékos,sokkal élvezetesebb vele a séta, a csivava elég finnyás,lehet h letenni se tudod..
2011. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Ezek a kutya fajták tényleg ilyen elkényeztetett plázapics*knak való, hogy divatozzanak vele. Ha kicsi kutyát akarsz és szépet, és egyedit, akkor inkább shiba inu.
2011. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
mért nem fogják már fel az emberek hogy se yorkiból se csivavából nincs mini se extra mini. kedves kérdező, szerintem yorkit, sokkal játékosabb, kedvesebb, csivavából nehéz jót kifogni...
2011. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Én a csivavát ajánlanám, nekem is van egy a dobim mellett. Nagyon pörgős, energikus kutya. Nagyon szeret sétálni, túrázni, igényli is. Okos, könnyen tanítható, enyém agilityzik. Aranyos, de ugyanakkor egygazdás kutyák.

Bármelyik kutyafajtát választod, ne felejtsd el, ők is kutyák! Megfelelő szocializáció, neveltetés náluk is nagyon fontos! Napi rendszerességű sétáltatás ne maradjon el (a saját lábain, nem táskában), mégha kertes házban laktok is!

2011. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Yorkie, hisz mégiscsak "kutyább" mint egy csivava. Mert ha belegondolunk azért a yorkie terrier, és szerintem nemvéletlenül került abba a csoportba.
2011. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Bakker, nehogy már ne tudjál ebben dönteni magadtól. Most komolyan a többség szava számít egy olyan kérdésben, hogy milyen kutyával akarsz 15 évig együtt élni?

Amelyik szimpatikusabb.

2011. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, lepontozott a sok tudatlan, fajta alapján ítélő emberke? :)
2011. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!