Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolc környéki ivartalanítás...

Miskolc környéki ivartalanítási akciók?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy innen tud-e valaki olyan állatorvosi rendelőt amelyik szokott kedvezményesen ivartalanítást végezni. Sajnos azt tapasztalom, hogy ilyenek leginkább csak a fővárosban, illetve a főváros környékén gyakoriak, pedig vidéken is legalább olyan nagy szükség lenne az ilyen kedvezményezésekre.

Azt tudom, hogy a Zöld Zebra Egyesület szokott szervezni akciót, de Miskolcra sajnos nem.


2011. aug. 2. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány kilós a kutyud? Kan , szuka?

Akcióról nem tudok , de múltkor láttam Dr.Kovács rendelőjében, hogy 25kg-tól 22000ft az ivartalanítás szukák számára . (csak ezt jegyeztem meg , mert ez érdekelt) nem tudom , hogy ez drága vagy olcsó, sajnos nem tudok ebben többet segíteni :S

2011. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem a cica ivartalanítás érdekelne. A kutya az már nem aktuális, de kisebb tömegű kutyát drágábban ivartalanítattam, mint ahogy te írod, úgyhogy akkor lehet, hogy a cica is kevesebbe kerülne, mint ahol én csináltattam. Köszi az infót.
2011. aug. 3. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Kovács a legdrágább Miskolcon.

Attól még az állatkórház is olcsóbb, a Major utcán.

2011. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem reálisak az árak. Pl az állatfelszerelési boltban , ami a rendelőben van , fele annyiba kerülnek a kutyás dolgok , mint pl a fressnapfban.
2011. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, de nem a fressnapfhoz kell mérni az árakat.20 éve kutyázunk, ismerem a miskolci, meg a környéki állatorvosokat mindet, bizton állítom, hogy Kovács a legdrágább, meg Magos Zsuzsa Felsőzsolcán.Ők ketten viszik a prímet.
2011. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem melyik állatorvoshoz jársz?:) csak mert én kezdő kutyatartó vagyok , csak azért írtam Dr.Kovács urat mert nekem szimpatikus a rendelő. De ha tudsz olcsóbbat, és jobbat, akkor kérlek avass be :) köszönöm
2011. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!