Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dalmata vagy Yorki?

Dalmata vagy Yorki?

Figyelt kérdés
ne linkeljetek lécci:)
2011. aug. 2. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Dalmata
2011. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kettő eléggé különböző fajta kutyáról beszélünk ha nekem kéne választani akkor yorki mert nem szeretem a dalmatát
2011. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is Yorkit választanék. a dalmaták szépek, de én úgy tudom természetük nem valami jó. :)
2011. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a dalmatát mondom.
2011. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát mire :D panelba és szobacirkálónak yorki, de ha nagyobb terveid vannak, akkor dalmata. Dalmatával lehet futni járni, hosszú kirándulásokra menni, hobbi szinten agilityzni.

A yorkinak elég sokat el lehet pepecselni a szőrével, de a dalmatát többet kell mozgatni. Ha jól tudom mindkettő (de a dalmata tuti) tele van örökletes betegséggel, szóval megbízható tenyésztőtől szerezd, minden létező nyavalyára tesztelve.

2011. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem, de inkább a dalmata.
2011. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen Yorki.Nagyon nagy tévhitben él az a "kedves" válaszoló aki azt állítja,hogy a yorkival nem lehet kimenni a szabadba és kirándulni.....ekkora butaságot...a yorki hiába kisméretű kutyus,igen nagy a mozgásigénye és mimnt minden kutya,CSAK MERT Ő IS KUTYA,HIÁBA PICIKE!! imádja a szabadságot.Látnád az enyéimet amikor indulok itthonról,hogy toporognak,hogy ők is jöhessenek velem,bárhova megyek is.
2011. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!