Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyan kutyát szeretnék, ami közepes termetű, szereti a gyerekeket, barátságos, de ha arról van szó meg tud védeni.

Épp ma történt, hogy elkezdett üldözni egy kutya, mert éppen arra bicikliztem, ahol az az árok volt amiben épp a kicsinyeit szoptatta. Nem is tudtam róla, hogy ott van valami, csak elbicikliztem, és utánam eredt, ugatott és morgott vagy fél percig üldözött. Még szerencse, hogy biciklivel voltam.

Eredetileg spánielt akartam, de innentől kezdve ezek után olyan kutyát szeretnék, ami megvéd ha adott esetben megtámad egy kutya vagy akár egy ember.

Köszi


2011. aug. 2. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
a puli talán ilyen lehet vagy a kuvasz de ahhoz kemény kezek kellenek vagy esetleg közepes méretű menhelyi keverék
2011. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
golden retriever esetleg még boxer
2011. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csivavát ne xD az tényleg bármit megtámad, szerintem is boxer legyen
2011. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Puli az van nekem is :D
2011. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vizsla, bár az inkább nagy...
2011. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!