Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák spermáját el lehet...

A kutyák spermáját el lehet raktározni későbbre?

Figyelt kérdés
Anyukám ivartalaníttatni akarja a beagleünket, de én szeretném ha a következő kutyánk az ő sarja lenne.
2011. aug. 2. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet...kb 60 ezer forint
2011. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sperma természetes körülmények között <1 nap alatt elpusztul. Talán vedd fel a kapcsolatot egy spermabankkal :)
2011. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem felejtse el,de majd uggyis jönnek akik egyböl leírnak mindent :)
2011. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tyler913 ***** válasza:
50%

Miert lenne annyira fontos,hogy az o "sarja" legyen a kovetkezo kutyatok?Annyira kivalo peldany,tobbszoros kiallitasgyoztes,tenyesszemles,stb?

Az meg a masik,hogy lenne penzed evek mulva egy mesterseges megtermekenyitesre?Es a tobbi megszuleto kolyokkel mit csinalnal?Szerintem elvetelt otlet.

2011. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kankutyák komplex andrológiai vizsgálata (fertilitás kontrol) 14.500,-Ft


(spermavizsgálat, here és prosztata ultrahang-vizsgálat)



Kutyasperma mélyhűtése (1. alkalom) 45.000,-Ft


{regisztráció költségei (2 db fénykép), kan komplex, műszeres andrológiai és spermavizsgálata, sperma bakteriológiai vizsgálata}



Minden további mélyhűtés azonos kantól 30.000,-Ft


Sikertelen mélyhűtés esetén, egy újabb mélyhűtési kísérlet díjmentes ugyanattól a kantól!



Sperma tárolása /év /ejakulátum 7.000,-Ft


[link]

2011. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem olcsó de ha te ezt akarod :D
2011. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mondom a frankót! Elhozod a kutyád spermáját egy tiszta kémcsőbe, és én a laborba hűtőbe eltárolom 10évig, 50ezerért.
2011. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!