Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miben hasonlít a kutyám egy...

Miben hasonlít a kutyám egy rókára?

Figyelt kérdés

Akármikor leviszem, mindig megkapjuk a megjegyzést, hogy olyan mint egy róka:) amit ne értsetek félre, engem nem zavar, csak nézegettem képeket a rókáról, de én semmi hasonlóságot nem találtam:D esetleg csak a színét.

[link]


[link]


2011. aug. 2. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
rövid szőrrel hasonlít szerintem is egy kisrókára. mondjuk erre [link]
2011. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A hegyes orr, a háromszöges fül, rövid szőrrel szerintem detóóó róka:D de amúgy meg hulla cuki:)
2011. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi:) igen..az orr meg a fül tényleg hasonló:D nekem csak a szín tűnt fel, de a kép tényleg jó:)
2011. aug. 2. 22:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a róka a kutyafélék családjába tartozik, és sok kutya hordoz rókaszerű vonásokat. Arcberendezés, fül nagysága, állása, szőrzet színe. A felületes szemlélődőnek a róka ugrik be, főleg ha csak rossz fotókon, vagy képeken látott eddig rókát.
2011. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nemtom mondták e de ugy néz ki mint egy róka:D

amugy milyen fajta kutya mert ilyet még nem láttam?

2011. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bevallom, én azt hittem, hogy a két kép nem egy állatot ábrázol. Az elsőt hittem a rókának, a másodikat meg a te kutyádnak. Azt írtam volna, hogy a második kicsit hasonlít egy rókára, de így... :D remélem elég kifejező voltam. :D Ari nagyon.
2011. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
komoly azt hittem az első képen róka van, csak aztán gondoltam, a róka nem így ül, meg nem szobában :D de amúgy nagyon édeees :D a rókák amúgy is aranyosak, örülj, hogy olyasmi a kutyusod :D
2011. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jujj, de édes!! Tényleg hasonlít egy rókára, a színe, a feje is nagyon. Nagyon aranyos, milyen fajta?
2011. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja igen, én is azt hittem az elsö képre, hogy az a róka. :DD
2011. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen a 2. kicsit oroszlánosabb :D Csak így nyáron le van vágva a szőre:) spitz amúgy és köszi a válaszokat:)
2011. aug. 2. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!