Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Airedale terrierről mi a...

Airedale terrierről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Én nem szeretem......túl figyelem igényes.....
2011. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szia

A terrierek közös jellemzője az élénkség a nagy mozgásigény a fokozott játékosság.

Egy ilyen kutya gyerekek mellé kiváló mert levezetik egymás energiáját de a másik oldala éppen ezért hogy sok türelem is kell hozzá.

remélem tudtam segíteni:)

2011. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Előző szépen leírta a lényeget, de még annyit hozzátennék: kösd föl a gatyád, mert folyton pörög és ha nem foglalkozol vele eleget (naponta többször 10-20 perc, vagy napi legalább 2-3 óra amit CSAK vele töltesz, ebben lehet 10 perc alapdolgok tanulása, majd játék)akkor úgy fog viselkedni mint egy hiperaktív óvodás.
2011. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a kutyák, a temperamentumuk pont hozzám passzol, szeretnek rohangálni, akármikor kapóak játékra. A kutyasétáltatók között van az egyiknek 2 db, hát nagyon édesek, okosak, figyelmesek, ahogy észrevettem nagyon figyelnek a gazdira. :)
2011. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fantasztikus kutyák, gyakorlatilag bármilyen területen megállják a helyüket, legyen az kiállítás, őrző-védő, agility, engedelmességi vagy terápia. Nagyon okos kutyák, de következetes nevelést igényelnek. Aktívak, szívesen dogoznak, de nem pörögnek feleslegesen, mint a többi terrier, ettől függetlenül nagy a mozgásigényük, kerti dísznek egyáltalán nem való ez a fajta. Emberekkel nagyon barátságosak, idegenekkel is, a többi kutyához már kölyökkorban el kell kezdeni a szoktatását, mert hajlamos a domináns viselkedésre(főleg kanok).

A szőrét rendszeresen trimmelni kell, ezen kívül nem igényel különösebb szőrápolást egy hobbikutya.

2011. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!