Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud mondani szegeden...

Valaki tud mondani szegeden jó kutyaiskolát? Olcsó kell, hogy legyen és a belvároshoz közel, vagy helyi busszal megközelíthetőt?

Figyelt kérdés
Golden Retrieverem van és szeretném kutyaiskolába vinni. De nem lehet túl drága,mert anya azt nem támogatná. És szeretném ha busszal meglehetne közelíteni,mert akkor egyedül i eltudnám hordani.
2011. aug. 3. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A szegedi kutyaklub a legjobb szegeden.
2011. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a gond azzal csak az,hogy messze van és drága.
2011. aug. 3. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló jót írt! Sok kutyaiskola van Szegeden, de egyik sem a belvárosban. A jó és az olcsó relatív fogalmak, kinek mit jelent. Nekem az az olcsó, ahol minőséget kapok a pénzemért. Jártunk mi is számszerűen olcsónak mondható kutyaiskolába, de rossz befektetés volt, konkrétan kidobott pénz és elpocsékolt idő. Sokan így kezdik, mint én is, aztán amikor betelik a pohár, akkor végülis a Szegedi Kutya Klubnál kötnek ki. Busszal is meg lehet közelíteni, csak az út végén kell egy kicsit gyalogolni földúton... :( Autóval azért jobb. Milyen idős a kutyád? Ha elmúlt 7 hónapos, akkor beiratkozhatsz az alapfokú tanfolyamra, ami 30.000 forint.
2011. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, hogy drága. Bocs. Én is így gondoltam, de ha visszaosztod a tanfolyam árát az órák számával, akkor már nem tűnik olyan drágának.
2011. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!