Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami ötlet hogy mivel...

Valami ötlet hogy mivel ápoljam a stafim sebeit?

Figyelt kérdés
Pár hete a stafim fején van jó pár seb az egyik elég nagy és nem tudom mitől lehet.Már sok mindennel bekentem, de nemhogy elmúlna még új sebek keletkeznek a fején?Valamit tudnátok tanácsolni?
2011. aug. 3. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz.
2011. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És mitől lett a seb? Verekedett?

Egyébként naponta 2x (reggel-este) fertőtlenítsd Betadinnal, azután kend be Neogranormonnal (hámosító, gyorsabban gyógyul).

De csak akkor, ha a seb tiszta, nincsenek benne élősködők, toklász, szennyeződés, stb.

Egy dokilátogatást is megérne.

Jobbulást.

2011. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem verekedett, dehogy.óó ő meg a verkedés hálistennek nem olyan.fogalmam nincs mitől lehet.kipróbálom ezt a betadinos módszert aztán ha nem javul marad az állatorvos.köszi a tanácsokat
2011. aug. 3. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár hét alatt én már rég elvittem volna dokihoz a kutyát.Lehet gombásodástól kezdve allergiáig bármi.
2011. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha én észrevenném hogy sebes a kutyám feje azonnal állatorvoshoz vinném.. És egyébként jót tesz neki ha sűrűn kenegeted az Aloe Vera növénnyel.

Lebontod a héját és a színtelen, majdnem szagtalan nyúlós ragadós tapadós belsejével bekened a sebeket.

Pár nap alatt begyógyítja ha mégsem viszed állatorvoshoz.

Aloe Vera növényt tudsz szerezni például virágboltban is.

Egyébként nem csak kutyáknak való, minden sebre jó minden lénynek, (embernek IS), torokfájásra is jó ha a levét veszed meg nagyobb gyógyszertárban.

2011. aug. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!