Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis kutya vagy felnőtt?

Kis kutya vagy felnőtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék egy kutyaát csak nem tudok dönteni mert mamám talált egy vemhes szukát aki nemsokára szülni fog és vagy abból az alomból fogadok egyet örökbe vagy menhelyről így is ugy is megmentek egy életet csak azt nem tudom hogy melyik a jobb egy kiskutya vagyis kölyökkutya 8-10hetes vagy egy idősebb 1-2éves szerintetek melyiket válasszam?
2011. aug. 3. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
kiskutya ami később felnőtt?
2011. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem fogadj örökbe a menhelyről! és kiskutya legyen, vagyis szerintem mert a kiskutya aranyos(bár tudom felnő)

de a kisseb kutyákat jobban meg lehet tanítani pl: szobatisztaságra,pacsit adni.... és még sok mindenre ;)

2011. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

A kölykökkel rengeteg baj van, mindent megrágnak, nem szobatiszták, viszont nem kell számolnod azzal, hogy már kialakultak nála viselkedésbeli problémák, illetve nem sérült mentálisan. Egy felnőtt kutya jó eséllyel már szobatiszta, nem rongál, nem kerget az őrületbe.

Az lenne a legjobb, ha azt a szukát, amit a nagymamád talált sürgősen elvinnétek ivartalanítani, amíg vemhes, mert egy alomnyi keverék kiskutyát lehetetlenség jó helyre odaadni és a menhelyen élőktől vennék el az esélyt.

2011. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kiskutya! Nézheted ahogy felnő, sőt hozzádnő, alakíthatóbb, teljesebbé teszi az életet. Én még sosem tapasztaltam, hogy a kiskutyák problémásak, igaz én esélyt sem adok a rosszalkodásra mert egyedül élek. Tehát berakon a kennelbe, biztonságos kertrészbe, boxba ha nem érek rá. Ilyen egyszerű.
2011. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lehet ivartalanítani amikor terhes? szerintem már nem lehet neki max 1-2 hét mert már vagy 1hónapja fogadta be
2011. aug. 3. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, nem gond, hogy már nem sok van neki hátra. A szuka is, ti is és a többi gazdátlan kutyus is sokkal jobban jár, ha nem születik még egy alom felesleges kölyök.
2011. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lehet és azt is lehet kérni h altassák el a kölyköket is.

hidd el jobb ez igy. nekem 2 utcáról mentett kutyám van. nem kell több keverék. ivartalaníttassátok és fogadj egyet örökbe menhelyeről.

2011. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 panettone ***** válasza:
A legjobb lenne a szukát minnél hamarabb ivartalanítattni és esetleg őt örökbefogadni...akinél egy keverék kutya csak úgy fialhat bele a világba annak nem való kutya:-(
2011. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
panettone nemtudom tudsz e olvasni de mamám már így találta a kutyát terhesen őt nem tudom örögbefogadni mert már mamámnál van
2011. aug. 4. 18:02
 10/10 panettone ***** válasza:
:-) tudok olvasni, és nem érdekel kinél van a kutya lehet a mamádnál lehet a szomszédban...a legmegnyugtatóbb az lenne ha a szuka átesne az ivartalanításon az már részlet kéréds hogy uánna a mamád vagy te lennél a gazdija. Ezzel mentenéd meg a legtöbb életet ugyanis a most világrajött kiskutyák a menhelyen lévőktől veszik el a gazdijelölteket...számomra ez a kérdés fontosabbik része.
2011. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!