Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pomerániai törpe spicc van...

Pomerániai törpe spicc van valakinek? Milyen a kutyus jelleme? Mennyibe kerül tenyésztőnél?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Mennyibe kerül, rákeresel hirdetőoldalon, vagy beírod google ba hogy p.t spicc ára, vagy eladó. Jelleme megint google és beírod hogy p.t.s jelleme. Ugyanannyi megkeresni nekem mint neked, minek írsz kérdést ha ott van egy jó barátod a google? !!
2011. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koni válasza:
100%

Én elsősorban a válaszolónak mondanám, hogy ez az oldal pont arra van, hogy kérdezz. Amit csak akarsz. Lehet, hogy vannak másoknak olyan tapasztalatai, amik segíthetnek. Ha neked nincsenek, ne foglalkozz a kérdéssel. Tudod, akinek nem inge, ne vegye magára.


A kérdezőnek:

Elég régi a kérdésed, nem tudom mennyire aktuális még, de a pomik nagyon drága kutyák. Amit az internetes hirdetésekben találsz pár ezer forintért, azok általában átverések.

Egyébként nagyon édes társaságkedvelő és játékos kutyus. Állítólag sokat ugat, de az enyém nem szokott. :)


Remélem segítettem.

2012. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon ugatós kuyta, de sztem mindenképpen megéri :)
2012. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ellégé ragaszkodó,egygazdás kutya inkább:)ha valaki közeledik hozzád lehet egykicsit megugatja de nagyon aranyos szeretnivaló,mindenképpen megéri szerintem:))
2012. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!