Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon miért csak engem csíp...

Vajon miért csak engem csíp meg a bolha? És mit tudnék magamra kenni, hogy ne akarjanak össze-vissza csípni?

Figyelt kérdés

Anyósoméknál van bolha. Ha náluk vagyok egy napot, akkor lábanként 10-15 bolhacsípéssel jövök haza, amik úgy bevörösödnek, hogy egy hétig csak hosszú nadrágot tudok felvenni. Hiába kenem bármivel...

Mivel rajtam kívül senkit nem csípnek a családban, így k..vára nem foglalkoznak vele. Kismillió-kétszázezerszer megígérték már, hogy lekezelik a kutyát, meg a fekhelyét, de sose történik semmi! Legutóbb a hálószobánkban a francia ágyon ugrált a bolha, de gyorsabb volt, mint én. Szerintem ezért is marnak engem össze, mert az ágyban is vannak. Ja és most hétvégén hoztam magammal haza is bolhát, mert kedden itthon is láttam ugrálni. Pedig direkt minden egyes ruhaneműt kimostam ahogy hazajöttünk.

Most hétvégén megint megyünk, addigra talán elmúlnak a mostani csípéseim, de jövőhéten megyünk Balatonra, és ha véletlenül jó idő is lesz, én akkor is csak hosszú nadrágban fogok tudni utcára menni (a fürdőruha egyenesen felejtős), mert úgy nézek ki, mint egy leprás...

Van valami bolha riasztó spray, vagy krém, amit emberre is lehet kenni? Hogy esetleg a hétvégén ne belőlem lakjanak jól a bolhák?


2011. aug. 4. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen körülmények között miért mész egyáltalán az anyósodékhoz? Nem normális ez...
2011. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Veszel Neostomosant, vagy Insecticid 2000 -et. Amikor mész anyóshoz, lefújsz mindent, a kutyát is. Legalább 3 alkalommal megteszed. Otthon is ajánlatos lenne megcsinálnod.
2011. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem nagyon van erre szer.

Mi egyszer a párommal elmentünk egy menhelyre (vittünk kutyakáját)és megnéztük a kutyákat is.És elötte írtottak bolhát és szerintem az összes bolha átugrott belénk. 66 csipést számolt a párom meg rajtam.Nem nagyon tudtam mit csinálni vele max bekenni.

2011. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úristen milyen igénytelen emberek vannak, agyam eldobom. Be nem tenném hozzájuk a lábam.

PErsze, bárkivel előfordul, nekem is volt már bolhás a kutyám, na de hogy nem tesz ellene semmit...

2011. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!