Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj egyeseknek ha...

Miért baj egyeseknek ha közterületen sétáltatok kutyát, illetve igényesen tartom?

Figyelt kérdés
Főleg azok írjanak akiket sokszor leszólnak, vagy leszóltak, fenyegetek meg már azért mert igényesen tart kutyát és rendesen sétáltatja! Az akit zaklatnak az ebtartás miatt milyen településen lakik? Önkormányzat is piszkál?
2011. aug. 4. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Én nem értelek.

Van kutyám, sétálunk, mégsincs fogalmam arról, hogy kell "igényesen" sétáltatni??

2011. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az igényességet a kutya tartására értem (etetés, kiállítások, egészségügyi ellátás, stb.). A kérdés nem féreérthető!!!
2011. aug. 4. 15:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Első, nem azt írta a kérdező, hogy igényesen sétáltatni, hanem igényesen tartani és rendesen sétáltatni.


Kérdező, nekem is szóltak már be, hogy ne itt sétáltassam, minek zaklatom az ő nyugalmát azzal, hogy minden nap sétáltatom a kutyát...

A legjobb módszer, hogy egyik fülön be a másikon ki.

2011. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Mi sétáltattuk a rottweiler-einket erre beszól egy cigány nő, hogy most kell kutyát sétáltatni. Legszívesebben ráengedtem volna a kutyákat. Majd azért nem sétáltatjuk őket mert ő éppen arra fele van amerre vittük a kutyákat.
2011. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szóval konkrétan az a gondom, hogy ahol lakom falun a falusiaknak csipi a szemét, hogy minden nap sétáltatom a kutyát (természetesen az előírásokat a sétáltatásnál betartom), szerintük én luxusmódon tartom. Ahol lakom az egy kis falu, mindenki tud mindenkiről mindent... Szóval nem kell ragoznom... Más vagyok... A p@r@sztok szerint én vagyok a "b.zi kutyás". Többször fenyegettek meg már,hogy ki ne merjek a kutyával közterületre menni, mert kiírtják a kutyámat, engemet, meg elzavarnak a faluból családostól. A jegyzőnek már írtam panaszbejelentést, kértem segítséget, de annyit írt vissza, hogy a falusiak biztos azért problémáznak, mert rászolgálok. Pedig nincs így. Múlt héten a szomszéd feljelentett a jegyzőnek, hogy a kutyám éjjel nappal ugat, meg állandóan az utcán van. Ez sem igaz. Kitalálnak mindent! Mit ethetek ebben az esetben még? A jegyző b@szik a dolgokra.
2011. aug. 4. 15:11
 6/12 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem: a kutyámmal kiállításokra járok, prémium táppal etetem, a veszettség elleni oltáson kívül még több oltást megkap. Talán ez pisztergálhata őket.
2011. aug. 4. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Primitív emberek, nem tudsz velük mit csinálni, egyik füleden be, másikon ki. Valószínűleg a másságod miatt kötnek beléd minden miatt.
2011. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez már beteges :O Persze, én is már megkaptam, hogy vigyem a saját utcámba sétálni a kutyát, meg miért a járdán megyek, és a többi hülyeség, de hogy fenyegetnek... hát ez nagyon alacsony IQ szintre vall.
2011. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát, egyiken be, másik fülön ki, és éjszakára vidd olyan helyre a kutyát, ahol látod, és nem tudnak kárt tenni benne.... ha nagyon gázos, akkor költözés, tudom, ez túl nagy dolog...
2011. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokszor beszólnak! Ha reggel megyek az baj, hogy még alszik a gyerek, ha délben akkor megint alszik a gyerek, ha este akkor már alszik a gyerek. De miattunk nem tud, mert az Ő kutyájuk ugat ránk. Ne mejnek az Ő utcájukba. Nehogymár elsétáljak a kutyával a gyerek mellett, vagy elengedjem azon a réten ahol a gyerek is szaladgált 500 méterrel arrébb. Nehogymár az ő gyerekének ne legyen joga játszani a kutyáimmal. Kamaszoknál nehogymár arra lógjak a kutyáimmal, mert - ők semn tudják, hogy miért. Általában ezzel van bajuk. Vagy pedig a kutyám miatt szólnak be, hogy "korcs, korcskeverék, pitbull, véreb, patkány". Aztán van amikor kiröhögnek társaságban, hogy én kutyiskolába járok, kutyákról beszélek, vagy trükköket tanítok nekik, nem csak úgy tartom. És sajnos nem lehet figyelmen kívül hagyni, mert sokszor megfenyegetnek, és volt hogy be is tartották! "Véletlenül" kint felejtették a rottweilert... Az egyik kutyám majd' megölte. Velem is megtehette volna.

Ja és megyei jogú városban lakunk!

Ez van... Én sosem szólok vissza, mert 1, még véletlenül se legyen semmilyen valós indoka az utálkozásra, igaza 2, vicces nézni ahogy egyre idegesebben próbálnak beszólogatni.

2011. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!