Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megéri megvenni?

Szerintetek megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Német juhász kölyökkutyát szeretnék, találtam is de 30 ezer Ft. a pénz meg van rá meg minden csak mivel még nem volt soha kutyám ezért azt szeretném kérdezni hogy érdemes-s megvenni annyiért

erről a kutyáról lenne szó: [link]


2011. aug. 4. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Én egy forintot sem adnék ki érte!! megkeresném a Német juhász fajtamentőket és megkérdezném h van e esetleg kölyök kutyájuk.Általában mindig van!!!

2011. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozom, elobb az elhagyott kutyusok közt keress, ugy nem csak ingyenes, de segitesz is a kutyanak is, meg az embereknek is, akik addig gondozzák, amig gazdit nem talalnak neki.
2011. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tk akkor miért ne?
2011. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
9%
Nem, nagykutyát nem érdemes venni nem szokott megmaradni, elkóborol. Német juhászt csak kölyökkorban szabad venni mert később már támadhat.
2011. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ő is kölyköt nézett ki.
2011. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én megvenném.De a fajtamentőket én személyesen ismerem és nagy bajban vannak!Rengeteg kutyusuk van!És itt is fizetni kell értük(kaja,oltás,gyógyszer)ez olyan 10-11 ezer,de megmentesz egy életet.
2011. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek ezek a mostanság divatos pontyhátú,seggbe rúgott állású német juhászok.
2011. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég gyanús ez a hirdetés, több okból is. 30 ezerért sehol nem kapsz, fajtatiszta, törzskönyvezett, egészséges kiskutyát. Az az "igény szerint törzskönyv" valójában mit takar? Lehet az lesz, hogy a törzskönyves kölyök több tízezerrel többe kerülne, ezzel garantálva a tenyésztőnek, hogy senki nem akar majd törzskönyvet a kicsinek.

Egy telefonhívást megér, mondd meg, hogy te törzskönyvvel szeretnéd a kiskutyát, ha a hirdető irreálisan magas árat mond érte(egy törzskönyv 5500 ft,nem MEOE tagok részére a duplája), akkor köszönj el és tedd le a telefont, mert ez azt jelenti, hogy valami nem stimmel. Kérdezd meg, miért adja ilyen olcsón a kölyköket, ha minden rendben van a szülőkkel. Kérd meg, hogy küldje át a szülők szűrési eredményeit, törzskönyvét, munkavizsgáját bizonyító papírokat, kiállítási eredményeiket. Ha mindent rendben találsz, csak akkor menj el megnézni a kölyköket.

2011. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

17:46- nem az volt a kérdés hogy neked tetszik-e! Ha megnézted és nincs a kérdésre megfelelő válaszod akkor inkább máskor tartsd meg magadnak a véleményed!!



Különböző menhelyeken már körbenéztünk de nem találtunk olyat ami számunkra megfelelő lenne, mi csak kölyökkutyát szeretnénk mert van egy 2 éves húgom és azért az nem len jó egy idősebb kutya.

Keresgettünk a neten és ezt találtuk ami úgy megfelel nekünk csak azért nem mindegy hogy 30 Ft. Találtunk persze olcsóbbat is csak ez be van oltva, kutya chip, fajtiszta.

De végül is még nem most szeretnénk, kb. augusztus végén... addig meg hátha találunk menhelyen is.

2011. aug. 4. 17:54
 10/19 anonim ***** válasza:

A hirdető valóban nj tenyésztő. Ma már a legtöbben csak azoknak váltanak ki törzskönyvet, aki kéri. A német törzskönyvezés időigényes, a beküldendő papírok beszerzése macerás. Lehet, valamiért felülbélyegzett lenne a törzskönyv, az már kutyánként 10 ezren felül van. Lehet, a szukának első alom. Akkor is olcsón adják a kicsiket.

Telefonálj. Annyit megér. Írd fel magadnak a kérdéseidet és mondd el. Vagy írjál neki ott a hirdetési oldalon.

2011. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!