Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megéri megvenni?

Szerintetek megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Német juhász kölyökkutyát szeretnék, találtam is de 30 ezer Ft. a pénz meg van rá meg minden csak mivel még nem volt soha kutyám ezért azt szeretném kérdezni hogy érdemes-s megvenni annyiért

erről a kutyáról lenne szó: [link]


2011. aug. 4. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz!!!!!

Az expresszen én személyesen tapasztaltam meg, hogy nem minden arany ami fénylik. Csak akkor vegyél kutyát, ha törzskönyves/ megy veled vki, aki pontosan ismeri a fajt/ nagyon képbe vagy a fajra jellemző dolgokkal/ anya, apa fajtatiszta.

2011. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És kérd el a szülők szűrési papírjait.Ha akár az egyikét nem tudja megmutatni,köszönj el.
2011. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez az apa:

[link]

2011. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez az anya:

[link]

2011. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én megvenném, de augusztus vágáig hátha találsz, ha meg nem, akkor ez már nagyobb lesz
2011. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ez nem olyan rossz. És közel sem meriti ki a szaporitó kategóriát. Rengeteg a németjuhász. Aki 100 ezerért hirdetné a kölyköket, az biztos lehet benne, hogy nemfogják elvinni tőle. Annál sokkal többet érnek ezek a kutyák, mint amennyit kérnek értük.
2011. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kaja, oltások, chip törzskönyv szerintem épphogy kijön harmincból. Furcsa, hogy ilyen olcsón adja, de egy telefont megér! Ha közel van hozzád, akkor érdemes lenne meglátogatni és beszélgetni vele, hátha van magyarázata az alacsony árra.


Magánvélemény, de nekem sem tetszenek ezek a nyomorék kinézetű németjuhászok, egyszerűen nem értem, miért kellett őket így tönkretenni. Amúgy a rendes, arányos, kutya formájú nj-k tetszenek!

2011. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az "idősebb" tenyésztők, nem az állatorvosi rendelőben oltatnak, beszerzési áron veszik az oltóanyagot, és maguk végzik. Igy kb. olyan ezer ft.-ra sem jön ki egy kiskutya oltása. Féregtelenités, van 400 db-os kiszerelés is, ami bőven elég , és árban is kijön 1 tabletta 40 ft.-ra. A kaját meg vágóhidról, táppal keverve. Igy azért nagyjából kijöhet a 30 ezerből.
2011. aug. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
40%

Ma nagyon sokan a--kevés pénz is pénz-- miatt csinálnak egy párosítást, amiből maguknak kivesznek egy , vagy kettő kiskutyát. Ha tartaná az árát magasan, hónapokig nevelhetné őket, ami egy nagytestűnél nem kis pénz, munka, stb. Inkább eladja őket nyomott áron. Az a pénz az övé, lesz egy kiskutyája az általa elképzelt párosításból.

Ennyi.

2011. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!