Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam kutyámat a...

Hogyan szoktassam kutyámat a kutya wc-re?

Figyelt kérdés
4 kutyám van, 3 nagy akik az udvaron vannak és egy pici, törpepalotapincsi, aki szobakutya. Nem is szeret kint meg a nagykutyáktól is féltem. Sokszor kiviszem sétálni, de ha épp mindketten dolgozunk nincs aki kivigye, így jó lenne ha megtanulná, hogy nem a szőnyegre, parkettára, hajópadlóra pisilünk, hanem az újságpapírra vagy az alomba. Persze munka előtt kiviszem, meg munka után is, a wc csak "vészhelyzetre" kellene. Cicánknak van saját wc-je, kutyusét nem használja. Elejétől fogva együtt van a cica meg a kutya, így az sem lehet gond. Kérlek segítsete! Már mindent próbáltam, a szidást, a dícséretet, az állandó kiszaladgálást, az elkerítést, távoltartó sprayt. A kutyus 2 éves. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 4. 18:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

12.34-es sajnálatodtól hanyat kéne esnem? Ez a te véleményed amire szintén nem vagyok kíváncsi és ha nem lennél alulművelt, tudnád a különbséget a "mi a Véleményetek" és a "hogyan" között...Mert én nem azt kérdeztem, hogy "Mi a véleményetek.."

Ha még valakinek van jó ötlete, tippje vagy amivel próbálkozott és bevállt, azok válaszát nagyon várom. Többiek kíméljetek! Köszönöm!

2011. aug. 7. 00:52
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Mégegyszer leírom A KUTYA NEM EGY HELYRE SZARIK, úgy van "kódolva" genetikailag, és ez tény, de gondolhatod véleménynek is, de ha elolvasnál néhány szaklapot, akkor te is tudnád.

Az oldal a véleményekről, segítő tanácsokról szól, talán a rettenetesen nagy túlműveltségeddel nem ide kellett volna írnod.

2011. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!