Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történt a puli szőrével?

Mi történt a puli szőrével?

Figyelt kérdés

volt mamáméknak egy pulijuk és levágták nyárra a szép rasztás szőrét ez volt tavaly és azóta a kutya ugy néz ki mint valami korcs mert nem raszta szőre van hanem göndör fekete és rövid pedig azóta nem vágátk le

persze mamámékat ez különösebben nem izgatja hiszen csak házőrzésre kell a kutya nem kiállításra de sztem fura


2011. aug. 4. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz tőle. Megváltozott a szőr szerkezete.
2011. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fura, mert a pulinak alapvetően a szőre göndör kicsi, a kölyköknek is általában ilyen. Csak mire felnőnek, berasztásodik, és ha levágják, ugyanúgy rövid-göndör lesz.
2011. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de fura nekem így annyira nem tetszik viszont a másik puli még csak egy éves neki nem volt levágva még rem nem is lesz szép rastás szőre van sztem az sokkal jobb
2011. aug. 4. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hallottam a raszta nem fog visszanőni. Ha minőségi nyirással van ápolva, akkor igy is pofás kutya lehet. Nekem is van rasztás, meg sima göndör pulim is.
2011. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!