Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt? Lemegyünk...

Miért csinálja ezt? Lemegyünk pisil kakil és utána lefekszik a fübe hiába szolok neki rohanok el és szolok közben neki nem csinál semmit de ha egy idegen szol neki hogy szija egyből felpattan és oda megy hozzá?

Figyelt kérdés
4hónapos óriás schnauzer
2011. aug. 4. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy számára elég érdekes. :) Egyébként ezek remek alkalmak arra, hogy tudatosítsd benne, ha Te szólsz neki, minden körülmény között figyelnie kell rád.
2011. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan csináljam ha leszar?
2011. aug. 5. 06:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne szólj neki, csak guggolj le. Soha nem megy ha hivod? Már ugy értem máshol sem? Otthon tudatositsd benne, ha odamegy hozzád a hivó szóra dicséretet, jutalmat kap.
2011. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja sehol se csinálja ezt otthon se pedig gyakoroltam vele és tudja hogy gyere csak egyszerűen leszar
2011. aug. 5. 10:21
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha szögestnyakörvet rakok rá?
2011. aug. 5. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:
jaj, ne! Nem kell a szöges nyakörv. Kajával lehet motiválni. Akkor gyakorold vele ezeket a behívásokat, amikor éhes. Legyen nálad mindig jutifalat. Még nagyon fiatal. Játszatok sokat. Van labdája vagy valamilyen játéka. Azzal is jól lehet motiválni a kaján túl. Mindig te kezdeményezd a játékot, és te is fejezd be. Nem amikor ő akarja.
2011. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igy van, ebben a korban még semmilyen kényszeritőeszközt nem szabad alkalmazni. Labdás, vagy kajás? Ezekkel tudod motiválni.
2011. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
próbálgattam kajával és kezdte megérteni de türelem rózsát terem:)
2011. aug. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!