Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Néha nemérzitek azt h a...

Néha nemérzitek azt h a kiskutyátokat még abban a percben kiraknátok az ajtó elé és hagymenjem? ^^ én főként reggel vagyok így nemtudom miért talán mert már egy hete ő költ :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 06:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem. De erre a kérdésre a legjobb választ a Magyar Helyesírási Kéziszótár 32. oldalán találod.
2011. aug. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sosem volt ilyen érzésem, pedig az egyszer ideiglenesen bevállaltam egy apróságot, amíg kellőképpen megerősödött és a végleges gazdihoz kerülhetett. Igazi pótmami voltam, összebújva aludtunk, éjjel-nappal etettem, itattam, ha nyösszent, szaladtunk, hogy nehogy bepisiljen/kakiljon. 24 órás feladat volt, mégsem bántam, olyan jó érzés volt, hogy ő csak tőlem függ :=) Eredmény: alig 3 hét alatt megerősödött és így kb.10-12 hetesen, makk egészségesen és majdnem teljesen szobatisztán költözött a gazdijához.
2011. aug. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
én mai napig így vagyok vele,a kutyám most áprilisban lett 6 éves,nálunk született,de néha olyanokat csinál,hogy szívem szerint eladnám,de azért mégsem mert végülis nálunk született,nekem ő mindenben az első
2011. aug. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem. Tud viselkedni, mert megtanítottam rá. Mi az hogy költ? Tüzel???
2011. aug. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
reggel az ugatással hogy az ágyra szeretne jönni xĐ
2011. aug. 5. 08:26
 6/18 anonim ***** válasza:
Költ. Verset. Amúgy meg kelt. Felkelt. De csak azért, mert nem tisztel téged és egyébként is ráhagyod. Az én kutyám miért nem csinálja? Más jólnevelt kutya miért nem csinálja? Azért, mert nem zavarhatja meg a vezért a pihenésben. Pedig az én kutyám kerti kutya, de amikor velünk alszik akkor is hiába ébred korábban, legfeljebb pár méter távolságból fekve figyel, hogy mikor nyitja ki a gazdi a szemét. Na akkor aztán van öröm, de amíg csukva van a szemem, addig nem zavar. Az ágyra meg nem kell felengedni, főleg, ha ilyen tiszteletlen!
2011. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
E öcsi 2 hónapos kiskutyáról van szó
2011. aug. 5. 09:31
 8/18 A kérdező kommentje:
Már bocs az öcsizésért
2011. aug. 5. 09:31
 9/18 anonim ***** válasza:

2 hónapos a kutya, és Te már most ráuntál a korán kelésre? :(

Mi lesz télen? Én 5 éve minden nap fél 6-kor kelek, és még télen sem zavar, hogy le kell vinnem.

2011. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Még nemlehet kivinni sem :S csak jövőhónap végefelé az oltások miatt :) am énis koránkelő vagyok csak kicsit nyűgös ha költenek, de utánna 1 órára már jólviselkedik :D
2011. aug. 5. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!