Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier: Kan vagy Szuka?

Bullterrier: Kan vagy Szuka?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék kérni, hogy melyik kezelhetőbb? Vagy igazából mind1?
2011. aug. 5. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind1...igazán az számít h domináns-e vagy sem
2011. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a szuka kezelhetőbb. A kan állítólag bolondabb. Nekem egy 2 éves szukám van, elég boldond szegényke de jó értelemben. tehát buta, ugrál meg ilyenek, de nem vad. az eladó szerint a kan vadabb.:)) SZUKA! :) 14/L
2011. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem buta, egyszerűen csak bohócok:) Imádom mikor fejjel ugranak neki mindennek mint a bakkecske:) Tudom, hogy sok minden nevelés kérdése, de mégis van különbség? Egy nyugodt, család, gyerek, kirándulás, kutya-barátot szeretnék faragni:)
2011. aug. 5. 18:31
 4/21 A kérdező kommentje:
És mennyi idős a bullid, milyen színű?
2011. aug. 5. 18:32
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kant és egy szukát ismerek jobban. A többit csak látásból.

A szuka is makacs, és a gazdája is jobban ért a kutyákhoz, mint a kané, de a szuka sokkal jobban viselkedik, mint a kan. Elfogadja a gazdáját vezérnek, nagyon engedelmes.

A kant tanfolyamra hozták hozzánk a kutyasuliba, és hihetetlen, hogy soha nem adott fel semmit. Ha valahova be akart menni, akkor nem érdekelte, hogy 15ször elüldöztük onnan, akkor is visszament. Mindent ellopkodott, ha kinézett magának egy szukát, akkor minden áron meg akarta hágni, pedig eszméletlen sokszor szedtük le róla, és szidtuk le érte... Nagyon önfejű. Szerintem szukát vegyél, azzal pedig lesz elég tapasztalatod egy későbbi kanhoz.

2011. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. ha tőlem kérdezted, 2 éves (ápr 11-én :p) és tricolor :D
2011. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, tényleg nem buta, csak bohóc : ) tényleg inkább :pp
2011. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
a szukák jobban kezelhetőek
2011. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szerintem is van azért egy kicsi különbség, persze biztos vannak kivételek, de azért általában a kanok sokkal önfejűbbek, no meg a folytonos kufircolás a lábon meg mindenen:)

Tőled kérdeztem igen, biztos nagyon édes lehet:) A tricolor szép, bár mind gyönyörű, nekem barna lesz:) Volt szuka tacsink még 10 éve panelban, hát macerás volt mindig a vérzés, meg a sok kani akiket rángattam róla, de most van nagy kert. Szóval inkább szukát válasszak kezdésnek...

2011. aug. 6. 12:44
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha olyan kutyát szeretnél amit leírtál,ajánlom inkább a Német juhász,Labradort,Beaglet,Bernáthegyit.Nem biztos hogy gyerek(főleg kisebb)mellé Bullterriert kellene tartani...Egyébként ha jó helyről hozod,akkor min1.De lehet a szuka kicsit jobb.Ez csak az én véleményem...
2011. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!