Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyust válasszam?

Melyik kutyust válasszam?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 5. 18:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én a német juhászt elsősorban ..másodikra pedig a goldit
2011. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
labradort vagy golden retriever-t választanék
2011. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést ma már föltetted... Próbáld már meg magadtól eldönteni, elvégre Neked kell vele 10-15 évet leélned.
2011. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Husky, az nagyon különleges és szép kutya én tuti azt választanám. De ez a céltól is függ. Házőrzőnek a németjuhász. Nekem golden retriverem van egyébként és nagyon aranyos kutya, minenkit szeret, a labrador is hasonló. Dalmatát ne.
2011. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen,neked kell vele leélni 13-15évet,de ha én a helyedben lennék,biztos a goldit vagy a husky-t választanám;)
2011. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
labrador!!!!!!!!!! annyir édes és hűséges kutya!! nekünk is ilyen van :) neve. Plun(csi)
2011. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy mire kell,melyik tetszik.Ha mondanál elvárásokat akkor tudnánk jobban ajánlani.
2011. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
a labrador és a goldi között csak az a külömbség hogy a goldinak hosszabb a szőre...és az nagyon hullik ám nyáron...a labinak is..mindne nap egy lapát szőrt szedek fel a szőnyegről...gondold el, a goldennek még hosszabb magyarul több...de rádbízom :)
2011. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

mindegyik egy tündéri kutyus.

De nálam a dalmata a nyerő,mert belőlük manapság ritka.

Vagyis ritkán találkozom dalmatával.

2011. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom. De nem tudok dönteni. Mindegyik nagyon aranyos.

Na szóval egy jó nagy kertes házban élek a 10 éves húgommal. Nemrég erre kószált egy kóbor kutya. (Labrador keverék lehet.) Sajnos becsaltuk és a tegnapi éjszakát itt töltötte. És mondanom se kell, hogy végig is ugatta, ezért apum megparancsolta hogy tüntessem el,...!

Aztán pedig közölték velem, hogy ha megcsinálják a kerítést veszünk egy kiskutyát, amiről legalább tudjuk, hogy honnan van.

És amiket a képeken láttok azok a kedvenceim. Kivétel a németjuhász. Azt, csak azért raktam ki, mert mamámék kutyája is németjuhász volt.

Szóval nekem semmi olyan célra nem kell a kutya, hogy vadászni, vagy ilyesmi. Hanem játszani vele, felnevelni, tanítgatni, stb. Ilyen kis általános dolgokra gondoltam.

2011. aug. 5. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!