Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ingyen bernáthegyi érdekelne....

Ingyen bernáthegyi érdekelne. Hol találok esetleg? Vagy akinek van az irjon legyen szives:

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fajtamentőknél érdeklődj
2011. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Engem egy ingyen Ferrari érdekelne. Tudna esetleg valaki adni egyet? Megígérem, hogy rendben tartom, rendszeresen tankolok bele, a szervizelést se fogom elhanyagolni, csakis a legjobb téli gumit fogja kapni....valaki? Senki?



(Ezt most komolyan gondoltad? A fajtamentők is elküldenek majd a fenében szerintem)

2011. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
állatok.info-n nézd meg. És fajtamentőknél
2011. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Második válaszolo....ha nem tudsz normális választ irni akkor ne irj inkább!!!
2011. aug. 5. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne háborogj, teljesen igaza van!!!!! Ingyen most már lassan a levegő sincsen, nemhogy kutya! Ha nincs pénzed, vagy (ez a rosszabbik eset) nem akarsz ilyenre pénzt pazarolni, akkor mi a fenéből fogod eltartani??? Nem él meg a levegőn, megsúgom! És ekkora kutyánál az állatorvos sem két fillér ám!
2011. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aztán a havi húszezer forintos tartási költséget ki fogja kifizetni?
2011. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg???Ilyen kutyám volt,csak öregségére elpusztult...nekem ne akarjátok bemutatni a bernáthegyit!!!
2011. aug. 6. 10:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

jaj de kedves vagy hogy lepontoztál....még még még :D


Ha nem akarsz egy fityinget sem költeni a kutya vásárlására, el tudom képzelni, hogy az orvosi költségeken is spórolni fogsz, és nem biztos hogy a neki megfelelő tápot fogja kapni, csak azért mert a sz@r konyhamaradék ingyen van...


És nem véletlenül írtam a kocsis hasonlatot...érdekes módon a kocsira meg hűtőre meg mosógépre lehet spórolni, de kutya az ingyen kell (vagy éppen annyiért amennyi pénz a zsebünkben van (1000-5000 Ft)....jaaaa és persze nem kell ám mezei UV, hanem bernáthegyi....


Egyébként még mindig igényt tartanék a Ferrarira :D

2011. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
:D Én nem vagyok olyan nagy igényű ám, ilyen esetekben mindig Mazda6-ot szoktam igényelni... De a fene egye meg, senki se akar ajándékba adni nekem....
2011. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt a facebook-on találtam nem rég, nagyon tetszik és tökéletesen ide illik:


"- Bemennél egy luxusautó szalonba azzal hogy szeretnél egy divatos új autót, de nincs rá pénzed, viszont jó gazdája lennél, és különben is annyi van a szalonban, miért nem tudnak neked ingyen adni egyet? Meglepődnél ha kiröhögnének vagy elzavarnának?



- Vennél autót úgy olcsón, hogy - bár hasonlít a kedvenc márkádra - de valami nem stimmel, és a tulaj nem engedi, hogy közelebbről megnézd?



- Vennél autót ami bár olcsó de minden hónapban súlyos összeg lesz a javítása, mert állandóan elromlik?



- Vennél törzskönyv nélküli divatos új autót, amiről gyanús hogy lopott?



- Vennél autót, ha tudnád, hogy csak dísz lesz, mert szép ugyan és a szomszédnak is ilyen van, de Te nem tudsz vezetni, nem is akarsz megtanulni, mert sok időbe telik és nincs pénzed benzinre és szervizre, valamint utálsz autót mosni, ráadásul egy csomó helyet elvesz a kertből?



- Vennél igazi autót a 4 éves gyerekednek csak mert egy hete sír, hogy szeretne és esküszik, hogy tényleg törődne vele?



NEM?


Akkor ugye nem teszel hasonlót egy érző lénnyel, egy kutyával sem?"

2011. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!