Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem volt sajnos még sétáltatva...

Bius1234 kérdése:

Nem volt sajnos még sétáltatva a németjuhász kutyusom. és már 1 éves. és sajnos nem tudom, hogy hogy reagálna rá ha rátenném a nyakörvet. Meg ha elmennék vele 1 órát sétálni akkor mitcsinála az utó? Félek ha valami kutyusra rátámadna!

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

menekülj nem tudod még mit fogsz te itt kapni féligmeddig jogosan

amugy a puding próbája az evés vidd el sétálni

2011. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

egy évig nem sétált szerencsétlen kutya? mi okból?:S

készülj rá , rohanni fog mindenfelé , szaglászni és kb le se fog sz@rni.. elnézést a csúnya kifejezésért. És igen , valószínűleg agresszív lesz más kutyákkal , mivel nincs szocializálva, nem találkozott eddig más emberekkel

2011. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod kutyaiskolába vinni?

Fiú vagy lány? Tudom, hogy a többség falnak megy az ivartalanítás témától, de azt ne feledd, hogy egy ivartalan kutyával mindig sokkal könnyebb az élet. Az ösztönök és a hormonok elég sokat számítanak az állatvilágban.

2011. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem olyan borzalmas dolog ez. A legtöbb kutya simán megszokja a nyakörvet, pórázt. Először ezekhez szoktasd hozzá utána menj ki pár percre! De ne órákra először.
2011. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

szia!

hát nem lesz nagyon más mintha 1hónapos korában vitted volna már.nagyon fog rángatni mármint a pórázt mindenfelé nézelődni fog,megáll,ilyenek.úgy tudod rászoktatni hogy elviszed sétáltatni és erősen megrántva a pórázt fordulj meg,hogy érezze hogy ki a főnök,más kutyákkal biztos fog valamit csinálni de megtámadni nem hiszem bár ezt láthatatlanba nem tudom megmondani

2011. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Hú hát légy óvatos mert először biztosan nem fog rádfigyelni:) ha másfelé megy akkor kicsit húzd a pórázt amerre te akarsz menni. nekem tacskóm van, falun lakom és nem nagyon sétáltatom..hatalmas nagy füvesített udvarunk van ahol reggeltől-estig ki van engedve.úgy gondolom hogy neki ez nagyon is elég:)
2011. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne akarj egyszerre mindent. Előbb szoktasd nyakörvhöz, aztán pórázhoz, aztán sétáltasd otthon, közben neveld, építsd a falkavezérséget, és majd akkor akard utcára vinni, ha otthon már minden jól megy. Akkor is fojtónyakörvvel, amit megtanulsz okosan használni, szóval nem fojtogatod vele a kutyát, hanem rántásokkal fegyelmezed. Ne rögtön egy órás sétával kezdd, csak vidd körbe a kerítésnél kívül, és addig legyél vele a közelben, amíg nem tudtok laza pórázon megtenni pár métert. Csak akkor menj messzebbre, ha már a megszokott helyen mennek a dolgok. Szóval, türelem.
2011. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jóval előbb kellett volna eszedbe jutnia,hogy kividd szerencsétlent.
2011. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
megérdemelnéd ha letépné a kezedet, aki írta hogy nagy kert és tacsko, attol még ugyanugy kell sétáltatni ilyeneknek minek kutya..
2011. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzá állással én nem bíznék rád egy kutyát
2011. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!