Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a 3 éves...

Mi lehet a baja a 3 éves kutyámnak?

Figyelt kérdés
A 3 éves angol bulldogom álmábán rángatózik. Annyit tudok hogy az normális ha néha álmukban mozognak... De ő nagyon rángatja az arcág és sokszor az egész ttestét is. Ez a probléma sajnos minden este előjön. Mi a problémája a kutyusnak és mivel lehet ezt meggátolni? (persze csak ha ez egy betegség)
2011. aug. 6. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem betegség,lehet hogy olyan álmodik hogy álmában kerget valamit és szinte átéli :D

Az én kutyám is szokott ilyet csinálni,de semmi baja nincs és nem is volt...

2011. aug. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim is ezt csinálják, volt hogy még csaholt is csukott szájjal álmában. :) Nagyon mókás tud lenni olykor, persze a rángatózás kevésbé, dehát ők így alszanak.
2011. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek epilepsziára utalhatnának, de az nem alváskor szokott elő jönni.

Fel tudod olyankor ébreszteni? Mert ha igen, akkor szerintem ez ugyanolyan, mint embereknél0. Anyukám mesélte, hogy apukám szokott ilyen idegrángásokat csinálni alváskor, 1-2 alkalommal már jól orrba is vágta őt XD

2011. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!