Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Prémium minőségű tápok?

Prémium minőségű tápok?

Figyelt kérdés

Úgy értem:

Acana

Eukanuba

Happy Dog

Hill's

Josera

Pro Pac

Pro Plan

Royal Canin ,stb mi a véleményetek melyik a legjobb prémium minőségű kutyatáp?

kiskutyáim vannak 2 szuka( törzskönyvesek,később kiállításokra járnánk velük),nem tudnátok valami olyan prémium minőségű száraztápot,amit jól meg is esznek?

Kinek melyik vált be?


2011. aug. 6. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a Happy dogot adtam a kutyáimnak. De jók még a Josera, Acana. A royal canin drága nekem, nem próbáltam még vele. Kölyökkorban én Biomillal, és Pro Plannal etettem.

Milyen fajta kutyáid vannak?

2011. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én acanával etetnék a helyedben, ha megengedheted magadnak. A royal canin, és az eukanuba nagyrészt reklám, nem értem mire fel ilyen drágák, beltartalom inkább középkategóriás.

Jó táp még az orijen, talán a legjobb, bár nagyon magas a fehérjetartalma, és az sem minden kutyának jó, meg hát csillagászati összegekbe kerül.

2011. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 puli szuka ,van egy egész alom,de kettőt tartunk meg továbbtenyésztésre,és ugye kiállításra szeretnénk őket vinni,valami drágább prémium minőségi táppal szeretnénk őket gondozni.

Eddig joserát kaptak,de nem nagyon akarják még enni.

2011. aug. 6. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs kutyám, de egy barátnőmnek több kutyája is van és a Staffijával jár kiállításra és ő az Acana tápot dicséri nagyon.
2011. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ok,köszi

mondjuk ha rendelek egy ilyen acana puppy&junior tápot ezt 6 hetes koruktól adhatom nekik?

2011. aug. 6. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Royal Canin-t adok a kuttyomnak, de tervezem, hogy átváltok Acanára, az olcsóbb és elvileg ugyanolyan jó.
2011. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!