Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvádolt, hogy elloptam a...

Megvádolt, hogy elloptam a kutyáját! (? )

Figyelt kérdés

Sétáltattam a kutyámat (6 hós csivi) és odajött hozzám egy ápolatlan, soha senki nem látta" típusú férfi, hogy ez az ő kutyája és, hogy én elloptam tőle. 1 órán át vitatkozott velem, hogy hát nézzek már rá a kutyára, hogy örül neki..Persze, hogy csóválta a farkát, hiszen még kicsi és mindenkinek csóvál és örül. Még azt is elmondta, hogy mikor, hol és hogyan loptam el tőle. Már annál tartott, hogy feljelent idézem őt: "magán lak- és tulajdon sértésért". Mondtam neki, hogy nyugodtan jelentsen, mert ez bizony az én kutyám tudom bizonyítani a papírjaival és a tenyésztő is alá tudja támasztani, mivel naponta találkozok vele. Erre azt a választ kaptam, hogy fel is fog jelenteni és biztos, hogy vissza fogja kapni a kutyáját.

Aztán amikor le akarta csatolni a kutyát a pórázról felvettem és elindultam haza. A férfi mögöttem jött és amikor bezártam a kaput mondta, hogy megjegyezte, hogy hol lakok és ne csodálkozzak, ha pár nap, esetleg hét múlva nála látom viszont a kutyáját.

Ebben az az érdekes, hogy az egész faluban ez az egyetlen csivava és 100%, hogy a kutya az enyém és senkitől semmit nem loptam.

Feljelenthetem őt rágalmazásért? Vagy nem éri meg? Esetleg nektek volt ilyen, vagy hasonló esetetek? Mi lett a vége?


2011. aug. 6. 16:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp jelentsd, mivel tudja hogy hol laksz. Nagyon vigyázz a kutyusodra és magadra. Ez amúgy mikor történt?
2011. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

itt is itt vagy te tolvaj elloptad a szép kutyámat hazudgálsz össze vissza megtalállak megjegyeztem hol laksz megfojtom a tyúkjaidat is:D

kár volt engedned h ugymond hazakísérjen mert így akár bánthat is mindenképp szólj a rendőrségen hogy mi volt ha mégegyszer találkozol vele vedd fel hangfelvételre vagy videpra és hívd a rendőrséget ez elég komoly dolog

hány éves vagy fiu vagy lány?

2011. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A kutyád SOHA egy pillanatig ne legyen felügyelet nélkül saját kertetekben sem.Mielőtt sétánál elengednéd a pórázról,alaposan nézz körül.Szomszédoknak szólj,hogy figyeljenek,ha jóban vagy velük.Nagyjából ennyi.
2011. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Abban a másodpercben, mikor kimondta hogy "elloptad" hívni kellett volna a rendőrséget..

Mivel tudja hol laksz, a kutyád ne hagyd felügyelet nélkül SOHA SOHA SOHA a kertben, és sehol, CSAK a házban. És menj a szüleiddel a legközelebbi rendőrségre, vidd a kutyád papírjait is, meséld hogy mi történt, de azért a kutyádat ne vidd magaddal..

És igen, szólj a szomszédoknak is hogy figyeljenek és ha a kapu körül ólálkodik valaki, akkor szóljanak Nektek, és Te biztosan felismered, anélkül hogy kimennél a kapuig.

Tudod, ha valaki ily módon szeretne bejutni hozzátok, SOHA ne nézz ki úgy, hogy ő is lásson Téged, mert minden bizonnyal gondolja hogy tenni fogsz valamit, és cselt szőhet közben. Így nézz ki pl. az ablakon, a függönyön keresztül (Te kilátsz ő be nem). Ha valóban ő az akkor azonnal hívd a rendőröket.

Nagyon vigyázz a csividre és magadra is!


És írd meg mi lett a vége, keres-e még az az ember, vagy csak unatkozott és azért mondta ezeket!

2011. aug. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!