Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradorunk június végén...

Labradorunk június végén meglógott séta közben, elkapta egy kan. Már látszódnia kéne, hogy vemhes?

Figyelt kérdés
Idős kutya,és egyébként is tömzsi,így nehéz megállapítani...
2011. aug. 7. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

doki, UH, ivartalanítás, mert egy idős kutya nem bírná ki az ellést és a kölykök nevelését...

komolyan nem értem, ekkora idióták minek tartanak kutyát

2011. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már látszódnia kellene, hogy vemhes.De ha idős akkor én nem ajánlom hogy megelljen!!Hány éves is pontosan??
2011. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Gondolom az ilyen kérdésekre vársz minden nap,hogy legyen kit szapulni...Ezzel bemutatkoztál mennyire "intelligens" vagy...Te biztosan tökéletes vagy és még soha nem követtél el hibát az életedben...Nézz mélyen a tükörbe és önmagadba,mert ez a stílus elég undorító...

2011. aug. 7. 13:21
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
ÁLLATORVOS, nagybetűvel, csak mert úgy látszik elsőre, és másodikra sem értetted meg.
2011. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

miley1995


Köszönöm neked a normális választ,nem értem az embereket miért kell a másikra ujjal mutogatni,mintha ők még életükben nem hibáztak volna.Amúgy 10 éves,de megtapogattuk a hasát és semmit nem éreztünk.De elvisszük UH-ra mindenképp.

Köszönöm neked...

2011. aug. 7. 13:23
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
"Te biztosan tökéletes vagy és még soha nem követtél el hibát az életedben" törekszem a tökéletesre ;)...mindenesetre kutyát még nem nyírtam ki a felelőtlenségemmel..az elmúlt 1,5 hónapban meg lett volna időd orvoshoz vinni a kutyát, ha nem szarnál rá, hogy mi lesz vele
2011. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Ha 8 évesnél idősebb akkor ivartalanítás,ha fiatalabb akkor hordja ki mert már benne van eléggé a vemhességbe,és ilyenkor veszélyes ivartalanítani.Milyen fajtájú kan fedezte be?Ha keverék,akkor kb. mekkora?Idős kan ugrotta be?
2011. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nagy testű fiatal kan
2011. aug. 7. 13:27
 9/19 A kérdező kommentje:
és keverék kb 1 éves lehetett
2011. aug. 7. 13:29
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
8 éves kor felett inkább ne hordja ki és ivartalanítsátok. Nem biztos, hogy túlélné és ha még is akkor is éveket vehet el az életéből
2011. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!