Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 pulim, de nagyon szeretn...

Van 2 pulim, de nagyon szeretnék egy border colliet, de nem tudom h mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van 2 pulim.4 és 6 évesek.Imádom őket,nem untam rájuk,ed a 3 kutya az már sztem nagyon sok,és hogy vinném őket sétálni.Ti mit csinálnátok az én helyemben?Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 7. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a lakóhelyeden engedélyeznek 3 kutyát, ha van rá időd és valami célod akkor vegyél egy bordert is. 3 kutyával is problémamentesen lehet sétálni, ha meg vannak nevelve. Nekem is 3 kutyám van. Az egyetlen ami gond, az hogy nagyon drágák. Mást nem tudok felhozni. De ha csak úgy szeretnél ok nélkül egy bordert akkor nem ajánlom.
2011. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van időd energiád és pénzed vedd meg.

Én volt hogy 11 kutyát sétáltattam egyszerre. Szóval a séta nem próbléma ha meg vannak nevelve. ;)

2011. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a border collinak hatalmas energiája van, amit neked le kell vezetned. Ez a fajta egyedül is rengeteg gondozást igényel, hát még 2 kutyával együtt. Ennek a fajtának hatalmas mozgásigénye van, mindig tanítani kell, (bár hihetetlenül okos, de pont ezért kell őt mindig valamire tanítani) a szőrét rendszeresen ápolni....és így sorolhatnám. Úgy hogy ha ilyen kutyát szeretnél nagyon erősen át kell gondolnod, hogy lenne rá e időd és azzal a 2 pulival is gondolom foglalkozni kell.
2011. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van időd, energiád és pénzed egy harmadik kutyára akkor hajrá.

Ha meg vannak nevelve akkor simán lehet 3 kutyát egyszerre sétáltatni.

Ha meg nincs időd energiát és pénzed nehogy bevállalj még egy kutyát és nehogy túl tegyél egyen!!!

2011. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!