Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hetes csivava kutyusomnak...

11 hetes csivava kutyusomnak be van gyulladva a szeme (? )

Figyelt kérdés
A bal szemét alig tudja kinyitni, mintha be lenne gyulladva de nem csipás, lehet hogy csak belement valami. Most délután vettük észre. A kedve se jó, nem akar játszani se :( Még csak 1 oltása van de nem vittük semmi olyan helyre ahol elkaphatott valamit. Holnap az lesz az első hogy elvisszük orvoshoz, de addig mit csináljak vele? Nagyon félek hogy valami komolyabb baja lesz.
2011. aug. 7. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
kamillázd neki
2011. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hovarju ***** válasza:

Be van dagadva? Lehet, hogy megcsípte valamilyen bogár/pók.

Inni iszik? Ha nem eszik, az holnap reggelig még nem olyan nagy, bár nem túl jó. Fontos lenne, hogy igyon, nehogy kiszáradjon, mert meleg van és még nagyon kicsike. Ha van otthon kálciumos pezsgőtabletta próbáljátok megitatni vele (persze feloldás után). Ha csípéstől van bedagadva az jó lesz neki. Mióta nem tudja kinyitni a szemét?

2011. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha csak gyulladt lenne azt mondom hogy borvizet rá de az csipásodással is jár amúgy ez csak fertőtlenítő..szóval akkor komolyabb baja lehet..kamillával semmi kép se kend be mert az szárítja a szemet...az jó is hogy elviszitek orvoshoz holnap..
2011. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen be van dagadva olyan dél óta és egyre csúnyább lesz. Eszik meg iszik is csak nincs semmi kedve, állandóan csak fekszik, aludni meg nem tud mert állandóan piszkálná a szemét. Csak olvastam hogy ez kiskutyáknál betegség jele is lehet úgyhogy megijedtem.
2011. aug. 7. 19:38
 5/6 Hovarju ***** válasza:
Nagyon kíváncsi vagyok mit fog mondani a doki. Légyszives írd meg mi történt. (második voltam)
2011. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi hogy csak most írok, most láttam csak hogy kérted hogy írjam meg mi volt. Hát azt mondta az orvos hogy valószínőleg belekapott vagy belement valami és kapott rá kenőcsöt. 1-2 nap alatt teljesen rendbe is jött a szeme úgyhogy mostmár minden rendben szerencsére :) Nagyobb volt az ijedelem mint a baj :)
2011. aug. 25. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!