Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem akar fürdeni,...

A kutyám nem akar fürdeni, pedig már nagyon meg kéne fürdetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vízbe magától nem megy, kényszeríteni se szeretném. Egyszer régen kefével elkezdtem, tűrte, viszont morgott rám, aztán beszaladt a házába. Mit tegyek, h rávegyem? Kajával is próbáltam de megette a kaját és el is szaladt. :/
2011. aug. 8. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fürdés előtt vidd el egy hosszú sétára, hogy kifáradjon. Így engedelmesebb lesz.
2011. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne már a kutya döntse el, mit akar, mit nem.

Legalább ketten legyetek és egy fogja, egy fürdeti.

2011. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Miért olyan fontos megfürdetni? A kutyák nagy része vígan elvan fürdetés nélkül is, ha nincs bőrbetegsége, élősködője és nem is került bűzös anyag a szőrére, akkor inkább hagyjátok. Ha viszont tényleg elengedhetetlen a fürdés, akkor megfogjátok, beleállítjátok a fürdőkádba, egyikőtök megfogja, a másik lezuhanyoztatja, ráteszi a sampont és alaposan lemossa. Ha féltek attól, hogy odakap, akkor egy hosszú gézdarabot vékonnyá összehajtotok és szorosan bekötitek a száját, ajánlatos pórázzal odakötni valamihez, hogy ne tudjon kiugrani a kádból.
2011. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ki a falkavezér?

Mert úgy látom a kutyád és te között inkább ő,ez így nem jó,hogy mindig azt csinálsz amit ő akar,

fektesd bele a kádba és fürdesd meg.

Egyik kutyának sem tetszik a fürdés,magától egyik sem fürdene meg......

2011. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Valaki Renáta ***** válasza:

Hát én mindig a mancsánál kezdem, és óvatosan haladok felfelé.

Első fürdetésnél a fejét biztosan kihagynám.


(Persze mindezt nem slaggal, hanem simán csak a zuhany alatt, onnan már nem is tudna hová futni.)

2011. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Theia


Ez a helyes válasz!

2011. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rakj rá pórázt és tedd bele a káádba!!
2011. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Valaki Renáta ***** válasza:
Húha. Azt hiszem ezek után nem lesz ember aki rávegyen engem hogy kutyakozmetikushoz vigyem a kutyám...
2011. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!