Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá egy kutyára?

Hogy vegyem rá egy kutyára?

Figyelt kérdés
Nos, nem a szüleimről van szó. Nekem már van egy kutyám, és imádom. :) De mamámnak volt egy kutyája. Miután tatám meghalt, nemsokkal utána a kutyus is. Öreg volt már. (Utcáról fogadták örökbe még régen). Most akárhogy próbálom rávenni, nem akar másik kutyát. Én viszont szeretném ha örökbe fogadna egyet. Mivel tanyán lakik, nagyon jó helye lenne, sokat tudna szaladgálni is, persze nem kölyökre gondoltam! Én csak azért akarnám rávenni, mivel a menhelyi kutyákat nagyon sajnálom és jó helye is lenne, illetve mamámnak lenne társasága is. Szerintetek? Volt már macska is, kutya is, nagyon szereti őket.
2011. aug. 8. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, ha a mamád nem akar másik kutyát. Nem kell mindenkire ráerőltetni a menhelyi kutyákat. A kutyák sokba kerülnek, és lehet hogy a mamádnak nincs kedve, ereje foglalkozni vele. Az nem úgy van hogy nagy a kert és akkor a kutyával nem kell mást csinálni.
2011. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem vidd el mamadat a menhelyre, ha van ra lehetoseg. Ott aztan hatha vmelyiket megsajnalja:)
2011. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vidd el,ott tuti meg esik valamelyik kutyuson a a szíve! :)
2011. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
talán igaz, hogy nem kéne ráerőltetnem. de ismerem, és tudom hogyha hirtelen odavinnék egy kutyát, rögtön megszeretné /de mégse merem ezt megtenni/. :D hát mind1, megpróbálom meggyőzni. ha nem, akkor nem.
2011. aug. 8. 13:47
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat. :D
2011. aug. 8. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű! beállítasz egy kutyával!
2011. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mamád is sajnálja a kutyut,és ezért nem akar MÉG újat..adj neki egy kis időt,és megfog neki is tetszeni az ötleted;)
2011. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. :D
2011. aug. 8. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!