Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek miért találnak...

Az emberek miért találnak mindig mentséget arra, hogy vemhes lett a kutyájuk?

Figyelt kérdés
Meg, hogy előfordulnak balesetek. Hát ne forduljanak elő. Hosszú évekig tartottam együtt kutyát és szukát, mégis tudtam figyelni tüzeléskor. Otthon is meg sétákon is.
2011. aug. 8. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Jogos! Nálad a pont!
2011. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Az emberek sajnos nagyon sok mindenre találnak ki mentséget. Pedig van, amire nincs. A mentség inkább a lustaság lehetne, vagy az oda nem figyelés.
2011. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocs, kan és szuka akart lenni...
2011. aug. 8. 15:30
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert ezt egyszerűbb mondani, mint azt, hogy nem érdekli őket...
2011. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Addig örülj, amíg még legalább annyi van bennük, hogy mentségeket kitaláljanak...


Az én apósomnak minden tüzelés után az volt a beszólása, hogy majd "elalszanak" úgyis.

Aztán pár feljelentéses fenyegetés után, és hogy a múltkori alom utolsó kis csöppségén - amelyiknek még nem sikerült gazdit találnom - egyszerűen ("véletlenül") ÁTHAJTOTT A KOCSIVAL... elvittem a kölyköt az állatorvoshoz elaltatni - az öreg f@sz közölte, hogy csak benzinpénz fejében visz el, hát volt nagy sértődés mikor kihívtam a haverom hogy segítsen...


Közöltem anyósommal hogy nem én fogom feljelenteni az öreget, hanem anyós barátnőjének mondom el hogy mi történt az utolsó kutyával.

Mert ő aztán már jópárszor fel akarta jelenteni őket, csak anyós mindig lebeszélte...

Hát ha megmutatnám a orvosi leletet, kapna a telefonért.


Na ideges kusza monológom lényege: sikerült elérnem, hogy anyós leb@szta apóst, nem lesz több kiskutya.

De mentegetőzés azóta sincs. Még csak annyi se volt benne, hogy kifizesse az altatás költségeit nekem.


Hát ezek után azért örül az ember, ha találkozik olyan gazdival aki legalább mentegetőzik a kölykök miatt, de közben tesz is értük valamit.

Ha meg apósféle, halál rá!!!

2011. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is előfordulnak balesetek, tapasztalat. Kertben tartott szukámhoz az éjszaka leple alatt beszökött egy kan, és vemhes lett. Fogalmunk sem volt hogyan jutott be, mindig is nagyon vigyáztunk, hogy ne legyen olyan hely, ahol beszökhetnek, mégis sikerült neki. Az állatok ösztönei nagyon erősek. Természetesen meg kell tenni mindent, hogy ilyen ne történhessen meg, és azt hittük, nekünk is sikerült. Sajnos nem.
2011. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Legalább ivartalanítottátok a nem kívánt párzás után a kutyát?
2011. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen. Várni akartunk a kutya 2 éves koráig (hosszú történet miért is), erre a sors fintora, hogy az ivartalanítás előtt 2 hónappal lett vemhes. A kiskutyákat elajándékoztuk ismerősöknek (szerencsére csak 4 született), akik már tartottak kutyát, így tudtuk, hogy jó helyen lesznek. Végül is kihoztuk a legjobbat ebből a helyzetből.
2011. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Valaki Renáta ***** válasza:
61%

Szerintem ez csak ott fordul elő, ahol nincsenek tisztában azzal mit is jelent a kutyaszaporítás.


Egyszeri almok:


[link]


[link]

2011. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Pedig erre nincsen elfogadható mentség. Egyedül a zárt ajtók mögé nem juthatnak be a kanok, ezt jobb figyelembe venni az ivaros kutyatulajdonosoknak.
2011. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!