Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes elletni egy 8-9 éves...

Érdemes elletni egy 8-9 éves kutyát?

Figyelt kérdés
Egy yorkiról lenne szó. Az a helyzet, hogy ismerősünknek nagyon megtetszett a kutyánk, ezért - kérésüket teljesítvén - odaígértünk egy tőle származó kölyköt nekik. Most 7 éves a kutya, de min. 1 évnek el kell telnie ahhoz, hogy megteremtsük a körülményeket a fialáshoz. Mit gondoltok, nem lesz túl öreg hozzá? Már nem kéne erőltetni vagy még beleférne?
2011. aug. 8. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fér bele, akár bele is halhat.
2011. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor inkább hagyjuk.:D
2011. aug. 8. 16:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért, hogy EGY DARAB kutyát odaadjatok valami felelőtlen embernek, nem szabad elletni, pláne ilyen öregen. Mi lenne a többi kiskutyával?


Plusz semmi garancia nincs arra, hogy a kölykök is olyan szépek lesznek, mint az anyuka (pláne, hogy gondolom anyuka is szaporított kutyus).


Egy ilyen kistestű kutya ilyen öregen biztosan belehalna a szülésbe.

2011. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele. Nagyon veszélyes és egyáltalán nem értetek hozzá. Ha ismerősödnek tetszik a yorki vegyen tenyésztőtől.
2011. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem szaporított. Amúgy igazad van, nem is én egyeztem bele.
2011. aug. 8. 16:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalaníttasd mielőbb a szukát,sok későbbi bajtól megkíméled.
2011. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogyha akar egy ilyen kutyát, akkor vegyen, mert te nem fogod elletni a kutyádat(amibe nagy eséllyel belepusztul), hogy neki legyen egy ilyene...
2011. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Amúgy elvileg 2-3 évvel ezelőtt hangzott el a kérés (4-5 évesen szerintem még oké lett volna), de akkor nem úgy alakultak a dolgok. Én meg attól tartok, hogy mostmár túl késő lenne. Na mindegy, nekem a kutya élete többet ér, mint ez az ígéret, pláne hogy nem is én bólintottam rá. Akkor ebből már nem lesz semmi. Na mindegy, csak megértik.

Kösz a válaszokat!:D

2011. aug. 8. 16:16
 9/14 Valaki Renáta ***** válasza:
87%

Hát igen.

Tovább is lehetne boncolgatni ezt a kérdést. Érdemes egyszeri almot "lehívni" a kutyámtól? Mit jelent a kutyaszaporítás? Miért van túltenyésztés?

(Főként milyen kutyákból is áll a menhelyek, sintértelepek összetétele?)

2011. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy egyszeri alom lenne?
2011. aug. 8. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!